Dcera neváhala ani vteřinu a na poslední chvíli překopala celou svatbu. Vše udělala pro umírajícího otce

Fotografie: Depositphotos

Nejšťastnější den jejího života neprobíhal tak, jak si představovala. Její tatínek umíral na rakovinu. Změnila proto plány, aby si s ním mohla zatančit.

Život často přináší vedle šťastných chvil i ty, jimiž bychom nejraději vůbec neprocházeli. V tomto příběhu se spojilo oboje. Štěstí nevěsty, která začíná psát novou kapitolu svého života, i loučení s tím nejbližším člověkem, milovaným tatínkem. O dojemný moment se nevěsta sama podělila na sociálních sítích.

Svatbu dlouho plánovala, aby vše bylo podle jejích představ

Lisa Wilson se těšila na svatbu. Jako většina nevěst věnovala její přípravě mnoho času, aby byl celý obřad podle jejích představ. Osud však všechny plány nečekaně změnil a bylo potřeba na poslední chvíli improvizovat. Lisin tatínek totiž trpěl rakovinou a ke konci života se ocitl upoutaný na lůžko v nemocnici. Bylo jasné, že svatby se nezúčastní.

S tím nikdo nepočítal. Bylo však nemyslitelné, aby se její otec zúčastnil obřadu tak, jak byl naplánovaný. Dcera však neváhala a na poslední chvíli všechno změnila. Svatba se nakonec konala o týden dřív a celý obřad se podařilo přesunout do nemocnice, aby její milovaný tatínek o nic nepřišel. A určitě nikdy nelitovala.

Drželi se za ruce a plakali

Otec je na svatbě dcery důležitou osobou. Nejenže předává nevěstu ženichovi, ale podle tradice si s ní i zatančí. A o poslední tanec se svým tatínkem se Lisa rozhodně nehodlala nechat připravit. Její tatínek už z postele vstát nemohl, a tak si Lisa sedla k němu, chytili se za ruce a tančili spolu alespoň tak, jak to jeho stav dovolil.

Nesmírně dojemný okamžik nenechal v nemocničním pokoji jedno oko suché. V pozadí jim hrál známý hit od Whitney Houston I Will Always Love You. Nevěsta s tatínkem se na sebe usmívají a z očí jim tečou slzy. Oba vědí, že je to naposled. A tak si tuto společnou chvíli užívají. Tolik lásky mezi otcem a dcerou se každý den nevidí.

Tatínek nevěsty později na svůj Facebook napsal, že svatba jeho dcery byl ten nejhezčí dárek, který od ní mohl dostat. Svému zeti pogratuloval a řekl mu, že vyhrál v loterii, když získal jeho holčičku. Bohužel o několik dní později zemřel. Lise však navždy zůstane tato krásná vzpomínka i vědomí, že tatínek její svatbu nezmeškal a mohl být u toho.

Zdroj: Newsner