Díky testu DNA žena odhalila, kdo je ve skutečnosti její přítel. Takový výsledek si nepředstavovala ani v tom nejhorším snu

Fotografie: Depositphotos

Pokud jste s někým ve vztahu a jste šťastní, pravděpodobně byste se neradi dozvěděli špatné zprávy o svém partnerovi/partnerce. Tato žena ale musí oznámit svému příteli, co zjistila.

Představte si, že jste ve skvělém a fungujícím vztahu, v němž si se svým partnerem krásně rozumíte a nemáte žádné potíže. V jednu chvíli ale přijde velký problém, po kterém nemůžete ve vztahu pokračovat – nebo alespoň budete vědět, že to není správné. Tato dívka přišla na to, že její partner je jejím biologickým bratrem, a nemá odvahu mu to říct.

Vztahy jsou někdy složité

Ti, kteří vědí, že vztahy jsou někdy hodně složité, si jistě zažili se svým partnerem/partnerkou pár krušných chvilek. Ne vždy je vztah příjemný, jelikož se musí řešit i problémy, životní potíže a jiné starosti. Jestliže ale oba dva partneři zvládnout vyřešit i nepříjemnější situace společně, mají dobře nakročeno do společného života.

Žena zjistila šokující informaci

Žena ve věku 30 let podstoupila test DNA, jelikož měla podivné tušení. Když už ale čekala na výsledky, tak nějak si byla jistá tím, co se dozví. Již 6 let žije ve vztahu se svým přítelem a vždy je to k sobě velmi táhlo. Mají mezi sebou silné pouto a téměř ve všem si rozumí. Za tento idylický vztah byla velmi ráda, ale přesto měla ze svého vztahu zvláštní pocit.

Výsledky testu DNA

Když už žena čekala na výsledky, byla si celkem jistá tím, co vyjde. Nakonec zjistila, že její partner je celou dobu jejím biologickým bratrem, a proto je to k sobě hodně táhlo. Se svým příběhem se žena svěřila na sociálních sítích, protože o výsledku nechce říkat svému příteli, a proto se ptá ostatních, co by na jejím místě udělali oni.

Fotografie: Pixabay

Skvělý přítel, ale špatné zprávy

Jejímu příteli/bratrovi je 32 let a ženě 30 let. Pár spolu tvoří už 6 let a nikdy se nepotýkali s větším problémem. Když byla žena malá, byla adoptovaná, ale o tom věděla. Nikdy však netušila, že v životě potká svého biologického bratra, a ještě ke všemu se dají tak rychle dohromady. Nyní žena netuší, co má dělat a jak s touto informací naložit. Čeká ji tak těžké životní rozhodování ohledně budoucnosti se svým přítelem/bratrem.

Zdroj: Fumara