Jak se chystá na párty muž a jak žena

Dámy si musí bezpochyby koupit nové šaty. Jednak v těch starých je všichni viděli už minulý rok, takže jsou naprosto nepoužitelné a také musí sehnat něco sexy, aby přilákaly muže kolem sebe, protože ten jejich si s nimi tancovat nepůjde. Bude se s ní otravovat celý večer, tak proč by jí bral ještě k tanci? Vždyť je plný sál jiných chlapů. „Chce tančit, tak ať se stará.“

Ledový klid chlapa

Pánové musí oprášit jejich obleky. Kupovat si nový je ztráta investicí, stejně nikdo nepozná, zda je stejný jako minulý rok. „A pokud ano, tak mu namluvím, že ten, co jsem měl minulý rok, měl trochu jiný odstín barvy.“ Jediná jejich starost je nová kravata, aby zase nemuseli poslouchat, že neladí ke své drahé polovičce.

Dlouhé hodiny příprav

A na řadu přichází pro ženy hodinové přípravy a pro muže pár minut v koupelně. Zatímco žena bude dvacet minut dělat na své hlavě drdol, který stejně potom sundá a rozhodne se pro jiný účes, se chlap stihne okoupat, oholit, rukou projet vlasy a obléci. Pak si vyčítá, že nezačal o chvíli později, protože teď se musí u televize potit v saku, kdežto kdyby začal později, mohl sedět v pohodlných teplácích.

I doplňky jsou důležité

Pak dojde na doplňky. Muž hledá v šuplících, kde dali sponku na kravatu, kterou po usilovném hledání ve všech koutech pokoje, donese manželka. Kdežto ženy musí zdolat hrozné dilema. Zda si vzít starý náhrdelník, který se k šatům hodí, ale už ho všichni viděli nebo raději vzít ten nový, který se k těm šatům moc nehodí. Když má rozhodnuto, který náhrdelník si vezme, chlap už má za sebou druhou třetinu hokeje.

A pak přijdou boty, kdy muž pohodlně sedí, protože ví, že uvidí i poslední třetinu a pak může s ostatními na plese probrat výsledky. Kdežto žena je na pokraji zoufalství, protože neví, které boty si vezme. Nízké boty jsou pohodlné, a nebudou jí bolet nohy, ale zase v těch vysokých její nohy vypadají dvakrát tak dlouze a navíc jsou tenké. Nakonec bere boty s vysokým podpatkem, protože slyší chlapův křik z pokoje a myslí si, že je to souhlas a muž přijde s radostným úsměvem, protože hokej dopadl dobře. A teď oba spokojení mohou vyrazit za zábavou.

Fotografie publikována se svolením photostock Photography/FreeDigitalPhotos.net