Věci, které muži na ženách přímo nesnáší. Možná je děláte i vy a nevíte o tom

Ani ženské pohlaví není vždy dokonalé. Ženy občas ukazují chování, které muži jednoduše nesnáší. Těmto věcem by se měla vyhnout každá žena, která chce k sobě přilákat dokonalého partnera.

Jestliže jste doposud nenašla žádného muže, který by se k vám skvěle hodil a choval se k vám tak, jak jste si vždy přála, možná přitahujete špatný typ mužů. Podívejte se na to, jaké věci muži nesnáší, a možná se ve vašem okolí brzy objeví někdo, kdo se vám bude velmi líbit a vy jemu.

Alkohol je pro vás zábavou

Žádná žena nevypadá přitažlivě, pokud to přežene s alkoholem. Není nic ošklivého na tom, když si dámské pohlaví dá malé množství alkoholu, protože se alespoň trochu uvolní a začnou se více bavit. Žádný muž by ale nechtěl ženu, která své víkendy tráví popíjením v podnicích a již by musel každý víkend vyzvedávat opilou z diskotéky nebo jiné zábavy. Dávejte si tedy pozor na to, kolik toho vypijete.

Fotografie: Freepik

Všechno víte a všude jste byla

Určitě jste již někdy poznali člověka, který vás štval tím, jak se vyjadřoval ve společnosti. Podobně to mají i muži se ženami, které s ostatními mluví tak, jako kdyby všechno znaly a všude byly. Je dobré, když budete mít svůj vlastní názor, ale nechte mluvit i ostatní, aby vám sdělili ten jejich. Možná časem zjistíte i opačné názory na určité věci a budete moci vše přehodnotit.

Chováte se k ostatním arogantně

Mezi negativní vlastnosti určitě patří i arogantní chování, které mnoho žen má. Pokuste se být více dobrosrdečná, projevte trochu skromnosti a dávejte si pozor na to, abyste se nechovala rozmazleně. V životě je velmi důležité, abyste se nechovala povýšeně a nadřazeně, protože to mnoho mužů odrazí a ztratí o vás zájem.

Fotografie: Pexels

Děláte žárlivé scény

Jestliže byste byla ve vztahu s někým, komu nedůvěřujete, pravděpodobně byste tomuto člověku pravidelně dělala žárlivé scény. Pokud chcete, aby ve vašem vztahu k muži byla důvěra, musíte na ní pracovat. Nevzniká totiž jen tak a je nutné ji udržovat dlouhodobě. V případě, že ale žárlíte bezdůvodně, muže okolo vás toto chování odradí a nebudou s vámi chtít trávit čas.

Nosíte hodně make-upu

Muži mají raději ženy, které jsou více přirozené a nenosí příliš mnoho make-upu. Vaše líčení by mělo být jemné a mělo by jen zvýrazňovat vaši krásu. Jistě byste nechtěly, abyste se večer odlíčily, přišly do ložnice a váš přítel by se na vás netvářil nadšeně. Navíc si ušetříte hodně času s ranní přípravou před odchodem z domu.

Zdroj: VeryWellFamily