Čtení z ruky: Lidé s písmenem M na dlani jsou vzácní a mají speciální schopnosti

Fotografie: Depositphotos

Čtení z rukou je starověká technika, linie na dlani mohou prozradit mnohé o vaší osobnosti, vlastnostech i talentech. Lze skrze ně nahlédnout i do budoucnosti.

Tato technika byla rozšířena především ve starověké Persii, v Egyptě i Řecku. Později se rozšířila do celé Evropy. Její vyznavači věří, že čtení z ruky odhalí charakter i osud člověka. Na dlani máme tři hlavní čáry, které prozrazují, kolika let se dožijeme, jak jsme na tom se zdravím a jak prožíváme náš život. Ve vzácných případech se tyto čáry propojují mezi sebou, a vytvoří tak písmeno „M“. Takový jedinec se dá pokládat za dítě štěstěny.

Ve všech oblastech jsou předurčeni k úspěchu

Podívejte se na svoji dlaň. Pokud jsou tři hlavní čáry mezi sebou propojené tak, že tvoří písmeno M, pak vězte, že jste výjimeční. Tito lidé jsou velmi motivovaní ohledně své kariéry. Mají silnou disciplínu a jsou předurčeni k úspěchu v jakékoliv kariérní cestě, kterou si zvolí. Jejich silná a výjimečná intuice je předurčuje k úspěchu v obchodních společnostech nebo politické oblasti.

Dá se říct, že se jim daří všechno, na co sáhnou. Tito lidé jsou zároveň velmi kreativní, duchovní a soucitní. Díky kombinaci těchto vlastností si snáze poradí s řešením úkolů v nejrůznějších oblastech. Vždy přijdou s něčím kreativním, nevšedním a originálním. Navíc umí předestřít problém z jiného úhlu pohledu.

Vládnou empatií a dokážou předat své znalosti

Jsou také velmi ambiciózní, což podporují i velkou pracovitostí. Nikdy se nevzdávají svých snů a jdou neomylně za tím, co chtějí. V životě je proto nemine bohatství, které získají vlastní pílí. Štěstěna stojí na jejich straně, a to i v rodinném životě. Jejich životní partneři z těchto vlastností také těží a štěstěna se přiklání i na jejich stranu.

Fotografie: Freepik

Ve védské chiromantii je písmeno M označením i pro učitele. Tedy někoho, kdo je schopný předávat to, co se sám naučil. Jedná se o staré duše, tudíž jsou tito lidé silně duchovně naladěni. Mohou mít i psycho-spirituální schopnosti a často fungují jako médium. Jsou také nesmírně empatičtí a přestože nemusí nikoho vědomě zachraňovat, svoji pouhou přítomností pozitivně ovlivňují lidi ve svém okolí.

Pozor však, podle pravidel chiromantie je touto mimořádnou štěstěnou obdařen jen ten člověk, jenž má písmeno na dlani, kterou nepíše. Písmeno M se může nacházet i na vaší dominantní ruce, což znamená naopak smůlu. Pokud je to zrovna váš případ, nezoufejte. Osud zjevený čtením z dlaně se prý uskutečňuje jen u těch jedinců, již této technice bezmezně věří.

Zdroj: Fumara