Když na hory, tak stylově!

Zima je již za dveřmi a milovníci zimních sportů již vyhlíží první sníh, který odstartuje sezonu a oni tak budou moci sbalit potřebné vybavení a vyrazit na hory. Možná mezi podobné netrpělivé nadšence patříte i vy a na hory vyrážíte pravidelně s obrovským nadšením a chutí si užít. Nezáleží na tom, zda dáváte přednost klasice a jezdíte na lyžích, nebo jste se zamilovali do moderny a vsadili na snowboard – bez kvalitní výbavy na hory nemůžete. Každá žena chce vypadat dobře za jakékoli situace – ať už vyráží do práce, na nákupy nebo se chystá sjet jednu z celé řady sjezdovek. Chcete i vy udělat dojem, líbit se nejen sama sobě, ale i svému okolí a ještě k tomu se cítit maximálně pohodlně a v teple? Pak rozhodně víme, co vám doporučit!

Vyrazte na hory se vší parádou!

Také se již nemůžete dočkat první bohaté sněhové nadílky? S napětím sledujete předpovědi počasí a netrpělivě vyhlížíte začátek letošní sezony? Jestliže se i letos chcete vydat na hory, zapomeňte na nudné lyžařské vybavení, ve kterém byste se mezi ostatními nadšenci s lyžemi či snowboardy na nohou ztratili jako jehly v kupce sena. Letos na to jděte jinak a na hory odjeďte se vší parádou! V kvalitním vybavení na lyže uděláte dojem nejen tím, jak lyžujete, ale především tím, jak vypadáte. A to jde všem ženám, no ne?

Abyste na svahu byla vidět!

201420018-19_JGS_54505_19_1

Zima je po barevné stránce nudná a ničím nepřekvapí. Všude je bílo a lidé podvědomě sází na střídmé oblečení. Pestrobarevné dámské zimní bundy se ale hravě postarají o to, abyste na svahu byla vidět! Vybírat můžete mezi různorodou nabídkou lákavých modelů, které se od sebe liší nejen stylem či barvou, ale i střihem. Jistě tak mezi nimi dokážete najít věrnou kamarádku, která vám zajistí maximum komfortu a pohodlnou jízdu z kopce dolů!

Udělejte dojem!

Jak již bylo řečeno, ženy se chtějí líbit. Proto na svůj vzhled myslete i na samotnou cestu na zasněžené hory. Věřte nebo ne, ale lidé jsou hodně všímaví a zvláště ženy dokážou jedním mrknutím oka ocenit či naopak zhatit vaši snahu vypadat dobře. Vsadíte-li na stylový dámský kabát, nemůžete udělat chybu. Pyšní se různorodým provedením, nenucenou elegancí a snahou ukázat vás v tom nejlepším světle. Tak si vyberte!