Lékaři je varovali, aby za žádných okolností neměli děti. Oni je neposlechli a teď jejich rodina dobývá celou Zemi

Fotografie: Depositphotos

Někdy žena tolik touží po dítěti, že hodlá překonat všechny překážky. Manželé Charli a Cullem se rozhodli založit rodinu, přestože je okolí kritizovalo a lékaři varovali.

Od lékařů byli varováni pro případ, že by se rozhodli mít děti. Dnes mají Charli Worgan a její manžel Cullem hned 3 krásné potomky. Většiny manželských párů, rozhodnou-li se mít děti, se okolí neptá „proč“, ale u Charli a Cullema je tomu přesně naopak. Nikdo z jejich okolí nechápal, proč se zrovna tito dva rozhodli založit rodinu. Zřejmě proto, že Charli měří pouhých 127 cm a její manžel Cullem trpí odlišnou formou nanismu.

Manželé musí často čelit pohledům okolí

Maminka a tatínek ze Sydney trpí odlišnou formou nanismu, proto jsou často vystavováni pohledům okolí. Zvláště když Charli otěhotněla s jejich prvním dítětem. Přestože je lékaři varovali, že může nastat problém, pokud se rozhodnou založit rodinu, šli do toho. Pravidelné kontroly u odborníků zajistily, aby s dítětem bylo vše v pořádku, a tak Charli svou první holčičku v pořádku donosila.

Po porodu jejich první dcery se šťastná australská maminka rozhodla založit účet na sociálních sítích, aby mohla předávat informace o jejich rodinném životě širší veřejnosti. V tu chvíli ještě netušila, jak populární se její profil na internetu stane. Nyní Charliin účet na Instagramu sleduje kolem 300 000 uživatelů.

Dvojnásobní rodiče očekávali příchod třetího potomka

Nedávno Charli oznámila, že je ve 14. týdnu těhotenství se svým třetím dítětem. Ovšem její oznámení bylo trochu hořkosladké. S každým těhotenstvím Charli musela snášet bolestivé genetické testy, vždy totiž existuje riziko, že děti Charli a Cullema zdědí jeden z typů nanismu nebo oba, což by podle lékařů bylo smrtelné. Charli si tedy neužívá těhotenství jako většina ostatních maminek.

Fotografie: Pexels

Když se některé maminky rozhodnou ve 12. týdnu těhotenství sdělit svému okolí radostnou zprávu, Charli se v této fázi chystala na bolestivý odběr vzorků choriových krků, což je invazivní metoda využívaná v rámci prenatální diagnostiky prováděná masivní jehlou skrz břicho, aby se otestovala genetická výbava dítěte.

Test mohl ukázat 4 možnosti

Charli na Instagramu uvedla, že existují 4 možnosti výsledku. Buď bude dítě průměrné výšky, nebo bude trpět typem nanismu po matce, nebo po otci, či zdědí obě formy nanismu, což by bylo podle všech odborných lékařských hodnocení při porodu smrtelné. Nyní nezbylo nic jiného než čekat. Nakonec Charli porodila zdravého chlapečka Ripa, který přišel na svět koncem února 2021. „Jsem unavená, ale cítím se tak šťastná a vděčná,“ napsala Charli na sociální sítě.

Zdroj: Newsner