Žena zjistila, že je těhotná a oznámila to svému příteli. Ten se však zachoval jako největší zbabělec

Fotografie: Depositphotos

Svatba má být tím nejšťastnějším dnem zamilovaného páru a většinou tomu tak skutečně je. Žena z dnešního příběhu má ale jinou zkušenost.

Když se žena dozví, že čeká miminko, je to pro ni a pro jejího partnera většinou skvělá zpráva. Nemohou se dočkat, až se dítě narodí a oni se o něj budou moci starat a vychovávat ho. Když se ale Jenny dozvěděla, že je těhotná, řekla to svému snoubenci a on druhý den zrušil svatbu. Nedokázala pochopit, proč to udělal, a byla opravdu zdrcená.

Přítel ji požádal o ruku

Do svého přítele Stoyana jsem se zamilovala. Byla to láska na první pohled. Uvědomovala jsem si, že je to muž, se kterým chci založit rodinu. Netrvalo dlouho a zeptal se mě, jestli bych se k němu nechtěla nastěhovat. Samozřejmě jsem souhlasila a on mě o rok později požádal o ruku. Rozplakala jsem se štěstím. Den na to jsem šla se svými kamarádkami vybírat svatební šaty.

Fotografie: Depositphotos

Moji rodiče byli z mého přítele také nadšení. Vyrůstal bez otce a matka byla na jeho výchovu sama. Nejprve jsem si myslela, že je to velice přísná a nevrlá žena, ale netrvalo dlouho a našli jsme společnou řeč. Do naší svatby už zbývalo jen pár dní. Cítila jsem se velice unavená, nemohla jsem ani vstát z postele. Navalovalo se mi, když jsem se podívala na jídlo. Proto jsem si udělala těhotenský test.

Za všechno mohla jeho matka

Test byl pozitivní. Moje maminka měla druhý den svátek, a tak jsem se rozhodla, že to všem oznámím. Oblékla jsem si své nejlepší šaty, nalíčila jsem se a šli jsme k mamince. Můj snoubenec byl z nějakého důvodu velmi nepříjemný, za celou noc mě ani jednou neobjal. Když jsme přišli k našim, řekl přede všemi, že žádná svatba nebude.

Poté mi v soukromí ukázal fotku, na které objímám svého nejlepšího kamaráda, a řekl mi, že už ho ty moje neustálé lži nebaví. Nechtěl nic slyšet, jen mě vystěhoval ze svého bytu. A tak jsem se přestěhovala k našim a Stoyan ani nevěděl, že spolu čekáme miminko. Od té doby se mi neozval. Jednoho dne jsem šla se synem na procházku a potkala jsem jeho matku. Ta mi řekla, že se mi omlouvá, ale že mě nikdy neměla ráda, tak tu svatbu zkazila.

Nechce s ním už být

Řekla, že to ona ukázala Stoyanovi tu fotku a namluvila mu, že nás společně viděla na ulici. On jí samozřejmě uvěřil a dopadlo to tak, že jsme šli od sebe. Jediné, co jsem chtěla, bylo, aby Stoyan věděl, jak to celé bylo, a taky to, že má syna. Když jsem mu všechno řekla, chtěl se ke mně vrátit, ale já už mu nedokázala věřit. A tak si teď občas půjčí našeho syna a musím říct, že spolu vycházíme dobře.

Zdroj: Newsner