Matka se zamilovala do přítele své dcery a došlo k něčemu, čeho bude celý život litovat

Fotografie: Freepik

Když se člověk zamiluje, léta v oblacích. Neumí si představit, že by byl s jiným člověkem, než kterého miluje. Někdy si ale musí ženy dávat pozor, aby se jejich přítel nezakoukal do jejich matky.

Vztahy jsou někdy opravdu složité. Několikrát jste mohli na internetu číst, že se přítel dcery zamiloval do její matky, opustil svou dívku a dál žil právě s její matkou. Jak se odmítnuté ženy mohou cítit a jak to ovlivní vztah s rodiči? Dcera takové chování považuje za zradu a taková se těžko odpouští.

Fotografie: Freepik

Příběhy se většinou odehrají podle stejného scénáře

Příběh Lucie je velmi podobných všem, o kterých se můžete dočíst. Lucii je 45 let a má 25letou dceru. S jejím otcem se rozešli, když byla malá, a navíc minulý rok zemřel. Celé ty roky se dcera o otce nezajímala, a tak ji Lucie vychovala sama. Zbožňovala ji, obětovala ji celý život, dokonce i ten osobní. Nezajímala se o muže, neměla o ně zájem, žila jen pro dceru.

Samozřejmě se jako matka seznámila s přítelem své dcery, kterému bylo v té době třicet let. Když ho viděla, byla šokovaná, protože ji nesmírně přitahoval. Byl to ale přítel její dcery, tudíž jakýkoliv kontakt nebo vztah tu byl tabu. Každý přítel chce být pro potencionální tchyni dobrým zetěm, a tak se snažil, aby ho měla ráda.

Fotografie: Freepik

Matka poznala, že se o ní zajímá mnohem více, než je zdrávo

Náhodné doteky, pohledy do očí, bylo jí jasné, že se nejedná jen o laciné laškování. Dcery přítel o ní jevil opravdový zájem. Matka nechtěla nic, ale muž v ní probudil city, které několik let spaly. Během několika týdnů tak došlo k situaci, ke které dojít nemělo.

Zazvonil zvonek a za dveřmi stál muž, který si přišel pro zapomenutý svetr. Její dcera byla v tu doba zrovna v práci. Jakmile vstoupil do dveří, na matku se vrhnul a ona neodolala. Nechce ale ublížit své dceři, ale kromě toho, že je její matka, je také žena, která má své potřeby a touhy. Uvědomila si ale, jakou chybu udělala a řekla, že se to již víckrát nestane. Muž následně oznámil zasnoubení s její dcerou jen proto, aby ji mohl být nablízku.

Zdroj: UberAlles