Muži přiznali, co je na ženách nejvíce odpuzuje

Fotografie: Depositphotos

Hledá-li žena životního partnera, nejdříve by měla začít se zdokonalením své vlastní verze. Je toho totiž spousta, čím může žena muže odradit. Od přehnaného líčení až po hlasitý projev.

Vztahy mezi lidmi jsou často o maličkostech. Možná to, co běžně děláte každý den, jak se oblékáte, vyjadřujete, vaše gesta atd., vám nepřipadá nijak zvláštní, ba i špatné, ale na některé lidi váš celkový projev může působit rušivě až odpudivě. Pokud k sobě chcete přitáhnout dokonalého partnera, musíte se nejdříve ujistit, že zdokonalujete vlastní verzi sebe sama. Projděte si následující seznam, ať víte, co muže na ženách odpuzuje.

Závislost na alkoholu i druhé osobě

Na večírek přicházíte jako dáma dokonale upravená, ale po pár skleničkách se měníte v opilou ženu, jež sotva chodí. Není nic horšího, než když muž musí tahat ven z klubu opilou ženu, která to přehnala s panáky tequilly. Každý se občas opije, to je jasné a vlastně na tom není nic špatného, ale pokud neznáte svou míru a takové výlevy opakujete častěji a častěji, žádný muž s vámi nebude chtít mít nic společného.

Kromě závislosti na alkoholu si také dávejte pozor na přílišné lpění na druhé osobě. Citová a materiální nezávislost ukazuje, že jste zralá a silná žena, nepotřebujete, aby se o vás někdo neustále staral. Dokážete být samostatná jednotka. Pokud však budete svého partnera pronásledovat na každém kroku, nedokážete čas trávit sama a v podstatě se budete chovat tak, že jste na něm závislá, nebude moct dýchat a za chvíli vás opustí.

Víte všechno na světě a nepustíte nikoho ke slovu

Je dobré mít svůj vlastní názor, ale existuje velice tenká hranice mezi diskusí, kde projevíte, co si myslíte, a diskusí, kde lidem skáčete do řeči a vnucujete jim své myšlenky. Nejste vševědoucí, to si pamatujte. Lidé s vámi nebudou chtít vést žádný rozhovor, protože výsledek bude pokaždé stejný – vy si budete myslet, že jsou hloupí a pravdu máte vy. Takovou ženu nebude chtít představit svým přátelům a rodině žádný muž.

Fotografie: Pexels

Stejně tak si dávejte pozor, abyste nepřehlušila všechny přítomné. Za svůj hlas nikdo nemůže, to je jasné, ale pokud jste příliš hlasitá, nikdo další si kvůli vám nepopovídá s okolím, protože stále uslyší váš vysoký pisklavý hlásek a hurónský smích, nebude to pro vás dobrá vizitka. Možná si vás tímto způsobem nějaký muž všimne, ale rozhodně ne v dobrém slova smyslu.

Příliš výrazné líčení

Fakt, který se opakuje neustále dokola, a přesto ho většina žen ignoruje. Pamatujte, že v tomto případě více než jinde platí, že méně je někdy více. Make-up nedefinuje vaši krásu. Jedná se o nástroj, který má být používán s mírou, měl by pouze zvýraznit vaši přirozenou krásu, zakrýt nedostatky a nechat vyniknout vaše přednosti. Pokud si pomocí make-upu na tváři vytvoříte zcela jiný obličej, žádného muže tím neoslníte.

Zdroj: Cairowest