Mužské záměry lze přečíst jako knihu. Svým chováním dává neverbálně najevo, zda to myslí vážně

Fotografie: Vivaystn / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Každá žena sní o tom, že ji její partner hluboce miluje. I přes to, že si nepotrpí na teatrální gesta a není to velký romantik, můžete z jeho chování vypozorovat, co k vám skutečně cítí.

Skutečně zamilovaní muži mění své obvyklé chování a milovanému objektu věnují zvýšenou pozornost. Jejich činy někdy mohou vypadat skutečně bláznivě. Co však nastane, když toto pomíjivé období zamilovanosti pomine? Jste stále ženou, pro niž by dýchal? Věřte, že jsou věci, které muž neudělá, pokud to s partnerkou nemyslí opravdu vážně.

Mění své zaběhlé zvyky

Muž, který to s vámi myslí vážně, může mít opravdu velkou motivaci změnit věci, o nichž si myslí, že vám nevyhovují. Může přestat kouřit nebo se alespoň pokusí tento zlozvyk omezit. Změní styl oblékání, účes, ale i práci. Dávejte si však pozor, abyste na tyto změny netlačily vy. On to pro vás udělá rád, ale musí si zachovat pocit, že vychází z jeho vlastního rozhodnutí.

Představí vám svou rodinu

Jen muž, který to s vámi myslí vážně, vás seznámí se svou rodinou. Nemusí to být hned po pár prvních schůzkách. Pokud však zaznamenáte jeho návrhy v tomto směru, je to dobré znamení. Pravděpodobně je přesvědčen, že váš vztah bude mít dlouhé trvání, a zapojit do něj i zbytek rodiny mu připadá přirozené. Samozřejmě v případě, že v jeho rodině jsou vztahy napjaté, se možná bude seznámení vyhýbat. S láskou k vám to však nemusí mít nic společného.

Představí vás svým přátelům

Jestliže vás velmi brzy přizve do společnosti svých přátel, je to jasná zpráva, že s vámi počítá. Také se nebrání, pokud ho vy zvete mezi ty své. Je to jeho důvěrné prostředí, kam by nezval nikoho, za koho není ochoten se postavit a svou volbu si obhájit. A to neudělá, jestliže není přesvědčen, že mu za to opravdu stojíte.

Fotografie: Freepik

Oceňuje váš názor

Cítíte od něj respekt a zájem o váš názor na věc? Nemusí souhlasit se vším, co si myslíte vy. Je však ochotný vás vyslechnout a váš názor přijímá se vším respektem, přestože se nakonec rozhodne třeba jinak. To je opravdu dobré znamení i příslib do budoucna. Vy naopak respektujte, že s vámi nesouhlasí, a netlačte na něj.

Je ochotný změnit plány

Máte už domluvené společné plány. Vy však změníte názor a navrhnete něco jiného. Pokud je do vás blázen, přizpůsobí se. Bude chtít dělat to, co vy, a tak v tom nebude vidět problém. Této ochoty však nezneužívejte a oplácejte mu stejně, bude-li to třeba. Podstatné je, že ho tolik nezajímá, co se bude dít, ale že se to bude dít s vámi.

Zdroj: Rolloid