Nevěsta na svatbě zažila velké překvapení. Nečekaný host ji okamžitě rozplakal

Fotografie: Depositphotos

Každá svatba je velice krásnou událostí, na kterou se těší mnoho lidí. Tuto nevěstu však čekalo obrovské překvapení, když dorazil i nečekaný host.

Svatba je obvykle velkou událostí, které předchází mnoho dnů příprav, nervozita a také hodně zařizování. Jakmile se dva lidé rozhodnou pro manželství a také pro svatbu, musí se připravit na to, že bude potřeba připravit hodně věcí. Tato svatba byla naplánovaná téměř perfektně, ale nevěstě k dokonalosti stále něco chybělo.

Na svatbě bývá hodně překvapení

Dalo by se říct, že na každé svatbě je nějaké překvapení, které nečekali buď hosté, nebo samotní snoubenci. Většina hostů se těší na to, jaké bude mít nevěsta šaty, zda budou snoubenci nervózní a také na atmosféru, která provází téměř každou svatbu. Tito snoubenci se na svůj den také velmi těšili, ale nevěsta byla velice smutná z jedné věci.

Nevěsta celou noc proplakala

Mladou nevěstu, která se již dlouho těšila na svou svatbu, přepadl velký smutek, když se její svatba už velice rychle blížila a její bratr stále nedostal povolení, aby se mohl této svatby zúčastnit. Sarah má totiž bratra, který slouží u námořnictva, a aby mohl odejít na svatbu své sestry, potřebuje k tomu povolení od nadřízených.

Bratr Sarah nemohl dorazit na svatbu

Od chvíle, kdy bratr Sarah věděl, že jeho sestra bude mít svatbu, se neustále snažil o to, aby mu jeho nadřízení dali na 1 den volno. Opakované prosby o volno však nepomáhaly a bratr Sarah tak nemohl dorazit. Den před svatbou Sarah upadla do velkých depresí, jelikož její bratr byl pro ni vždy velmi důležitý, a celý den před svatbou probrečela.

Velké překvapení ve svatební den

Druhý den začala svatba a Sarah už se tak nějak smířila s tím, že její bratr nedorazí, ale byla z toho velmi smutná. V jednu chvilku však zahlédla na svatbě muže, který vypadal jako její bratr, a dokonce na sobě měl uniformu. Sarah si nejprve myslela, že se jí to pouze zdá, ale po chvilce se k muži rozeběhla a skočila mu kolem krku.

Opravdu se jednalo o jejího bratra, který dostal den volna, aby mohl na sestřinu svatbu. Toto volno ale dostal pouhých pár hodin před začátkem svatby, a tak nebyl čas, aby tuto novinku oznámil své rodině nebo komukoliv blízkému. Nikdo tedy netušil, že bratr Sarah na svatbu dorazí, a tak byl tím největším překvapením pro nevěstu a její rodinu.

Zdroj: NBC12