Noste dokonalý kabát

Kabát je stálicí na módním poli. K dostání je v mnoha barevných kombinací a inspirovat se můžete lecčím. Mimo veskrze neutrálních kombinací v odstínech hnědé, šedé, šedohnědé s černou si můžete obléknout i fialovou, oranžovou či žlutou a modrou.

Různé barevné kombinace

Skvěle vypadá kombinace tmavě šedých kalhot, velbloudího saka a oranžového svetru. Smetanová a bílá vypadá moc pěkně, když zvolíte krémový kabát, světle hnědou kabelku a hnědé boty.

Mnoho podob má šedá barva, která se hodí k černé, světle šedé, bílé, ale nevadí ani ostatní barvy. I když si to mnoho lidí myslí, černý kabát není tak hrozný. Kombinovat se dá se všemi možnými barvami. Pamatujte, že hodně dělá i kvalita materiálu a zpracování. Velmi pěkně vypadá černý dámský kabát s neonově zelenou barvou. Velmi moderní je modrá dohromady s černou a bílou barvou.

Mezi oblíbené patří i červená, která bude vypadat skvěle taktéž s černou. I když se to zdá malinko okoukané, je to klasika. Jestliže milujete kostky, buďte při nákupech obezřetní a dejte si velký pozor na to, jak je sestaven vzor. Kabát s ledabyle postavenou kostkou může být ušit z nejlepších materiálů a stejně nebude hezký.

Mezi módní barvy patří letos i rezavá. Přidejte k ní šedou, černou a hnědou a máte skvělý outfit.

Barvy mají hromady odstínů, třeba taková zelená. Krásný tlumeně zelený kabát zkombinovaný s hodně pestrými šaty, bude vypadat báječně nebo hnědo-zelený kabát se žlutými nebo růžovými šaty a oranžovou kabelkou. I toto oblečení z vás udělá hvězdu. Zelená jde dobře dohromady i s černou, ale výsledek je trochu smutný. Vedle sebe můžete dát i více odstínů zelené nebo modré či jakékoliv jiné barvy. Například tmavě modrý kabát, světlejší rolák a hodně světle modré kalhoty. K tomu se hodí černé či hnědé boty.

Fialová je velmi oblíbená, tak proč ne i fialový kabát? Výborně se osvědčila kombinace sytě fialové s hnědou a doplněnou ještě smetanovou. Odstíny fuchsiové s tmavě červenou jsou také moc hezké, ale k takovému kabátu se pak hodí jen černá nebo šedá. Celkově nejsou pestré kabáty příliš vhodné, pokud ostatní oblečení není jen černé

V podstatě je jedno, jakou barvu zvolíte. Když nějakou máte rádi, klidně si ji vezměte, samozřejmě s rozumem. Nosit přeci můžete to, co chcete.