Numerologie vztahu: Hodíme se k sobě, miláčku? Zjistit to lze podle data seznámení

Fotografie: Depositphotos

Numerologie pomůže milencům poznat jejich párové číslo a pochopit, zda mohou žít šťastně až do smrti a s jakými problémy se mohou v budoucnu potýkat.

Numerologie dokáže odpovědět na mnoho otázek a nejčastěji se s ní setkáváme, když se chceme správně rozhodnout při výběru partnera. Díky přesným výpočtům bude každý schopen pochopit, zda spojení milujících srdcí bude mít šťastnou a bezmračnou budoucnost, nebo zda bude vytvoření vzájemného štěstí obtížné. Vzpomenete si ještě vůbec, kdy jste se seznámili? Z hlediska numerologie je to důležité, protože toto datum určuje směřování vašeho vztahu. Zjistěte, jak vypočíst vaše osudové číslo seznámení, které určuje, zda vám vztah vydrží, nebo se rozpadne.

Jak vypočítat osudové číslo

Postup je jednoduchý. Číslo páru se totiž vždy určuje podle data seznámení, přesněji řečeno podle dne, kdy se milenci poprvé setkali. Vezměte si všechna čísla a sčítejte je, dokud nezískáte číslo mezi 1 a 9. Například když je vaše datum seznámení 31. 1. 2018 = 3 + 1 + 1 + 2 + 1 + 8 = 16 = 1 + 6 = 7. Toto číslo bude odpovědí na otázku, jaká je vaše budoucnost jako páru. A co znamenají jednotlivé významy těchto čísel?

Fotografie: Freepik

Vaše číslo je 1

Toto číslo ukazuje na ctižádostivost partnerů, kteří obvykle nacházejí společné zájmy v oblasti pracovního života. Páry s tímto číslem mají zřídka konflikty, chtějí spojit síly, aby dosáhli svých cílů a uspěli. Láska v takových svazcích může čelit konkurenci, ale pokud žádná není, pak partneři budou schopni vytvořit silný pár a žít spolu šťastně, zvyšovat své bohatství a rozvíjet se tím, že si navzájem pomáhají. Prostředí může být pro vztah také škodlivé, proto je důležité, aby páry tohoto čísla oddělily svůj svazek od zásahů cizích.

Vaše číslo je 2

Takové svazky jsou založeny na romantice, sentimentu a něze. V takovém vztahu partneři pravděpodobně vytvoří pevné manželství a budou spojeni silnou láskou. Překážkou v těchto svazcích je spěch, nejistota a touha získat vše tady a teď. V takových případech se partneři vzájemně obviňují a vyvolávají konflikty, které mají špatný vliv na jejich vztah. Ti, kteří umějí naslouchat svým vyvoleným, dělat kompromisy a vzájemně se pečlivě obšťastňovat, budou schopni vytvořit ideální rodiny bez rychlých vzestupů a pádů.

Vaše číslo je 3

Energie tohoto čísla naznačuje silný stabilní vztah. V těchto párech není prostor pro vážné konflikty a hádky, protože jsou schopni vyjednávat a nacházet optimální řešení. Časem mohou partneři ochladnout, takže milenci musí čas od času změnit prostředí a snažit se udržet oheň vášně. Snad jen tyto potíže lze označit za důvod, proč se vztah nakonec rozpadl. Trojka je však zodpovědná za harmonické svazky, v nichž se partneři starají jeden o druhého a nezapomínají brát ohled na potřeby svých drahých poloviček.

Vaše číslo je 4

Takové páry se vyznačují snadným chováním. Oba partneři mají tendenci mluvit a nejčastěji takové svazky uzavírají ti, kteří se znají již dlouho, ale neviděli v sobě hned spřízněnou duši. Vztahy se vyvíjejí pomalu, ale pevný svazek dokáže odolat tlaku všech okolností. Čtyřky by si měly dávat pozor na vliv závistivých lidí a omezit detaily svého rodinného života na minimum. Měli by si uvědomit, že mlčení přispívá ke šťastnému vztahu, takže absolutní otevřenost a ochota komunikovat může vést ke krutému vtipu.

Fotografie: Freepik

Vaše číslo je 5

Pětka je známá jako šťastné číslo a pod její záštitou se rodí nádherné svazky milujících srdcí. Toto číslo má na lidi pozitivní vliv, odměňuje je pozorností a péčí, s jakou obklopují své vyvolené. V takových svazcích je láska obvykle založena na impulsu – potřebě pohybu a odmítnutí klidného života. Vášnivé páry mohou vyhořet, avšak oblíbený koníček často pomáhá lásku udržet. Dočasná izolace a čas strávený o samotě pomáhají partnerům zklidnit emoce a najít kompromis.

Vaše číslo je 6

Milenci, kteří se setkávají pod tímto číslem, často zažívají žárlivost. Partneři se často stávají majetnickými a nechtějí se o svého vyvoleného „dělit“ se světem. V důsledku toho vzniká mnoho konfliktů, které mohou nakonec zničit krásnou lásku. Odborníci na numerologii doporučují, aby se milenci naučili důvěřovat a přistupovat na kompromisy. Takto bude pár moci žít šťastně a nezastíní své vzájemné city zbytečnou žárlivostí a nedůvěrou.

Vaše číslo je 7

Pod vlivem sedmičky se obvykle rodí svazky, v nichž vedle sebe žijí lidé, kteří nejsou aktivní a neprojevují silné emoce. Jejich svět není založen na shakespearovských vášních ani na žárlivosti. Taková spojenectví obvykle uzavírají lidé, kteří jsou zvyklí být zodpovědní sami za sebe, jít vlastní cestou a ignorovat své okolí. Pohodlí takových párů spočívá v jejich naprosté a bezmezné důvěře, schopnosti vzájemně si nepřekážet a doslova na půl cesty pochopit potřeby svých partnerů.

Vaše číslo je 8

Ne nadarmo se osmičce říká nepředvídatelná. Svazek, který se zrodí pod záštitou tohoto čísla, bývá často přirovnáván k sudu s prachem. Vášně, které ve vztahu vzplanou, často končí rozchodem, ale po nějaké době se partneři opět začnou scházet. Ne každý se dokáže udržet na houpačce, ale milenci budou schopni vytvořit silné páry, pokud se naučí ovládat své emoce a budou si jisti, že našli věrného životního partnera, s nímž mohou vybudovat rodinu.

Fotografie: Freepik

Vaše číslo je 9

Svazek zrozený pod záštitou tohoto čísla může být silný, pokud si partneři na začátku vztahu sundají růžové brýle. Devítka je zodpovědná za iluze a fantazie, proto si partneři idealizují své vybrané partnery a často fantazírují a zavírají oči před realitou. V okamžiku osvícení milenci zklamaně zjišťují, že láska, kterou si vysnili, nemá nic společného se skutečným životem. Takovým šokům se nelze vyhnout, pokud si vždy dovolíte vstoupit do svého světa fantazie, jenž se tolik liší od každodenního života.

Zdroj: Cosmopolitan