O vztahu s partnerem vypovídá i poloha, ve které spíte. Každá má svůj jasný význam

Fotografie: Depositphotos

Spánková poloha, ve které s vaším partnerem usínáte, může o vašem milostném vztahu vypovědět mnohé. Zjistěte, jak na tom jste vy.

Pokud jde o polohu při spánku, každý má své vlastní preference. Když jsme sami, můžeme si dovolit využít veškerý prostor, a jediné, co řešíme, je naše pohodlí. Co ale když se o své útulné hnízdečko musíte podělit se svou drahou polovičkou? Spánková poloha, ve které spíte s vaším partnerem, může vypovědět mnohé o tom, jak se ve vašem vztahu cítíte, a to aniž byste si to uvědomovali. Níže můžete zjistit, jak na tom jste vy.

Spaní vedle sebe, když se dotýkáte zády

Tento postoj zastává drtivá většina všech párů – udržujete s partnerem fyzický kontakt, ovšem aniž byste ohrozili své pohodlí. Pokud spíte tímto způsobem, znamená to, že je váš vztah založen především na lásce, důvěře a nezávislosti. Dáváte si tak najevo, že nemusíte své city nijak dokazovat, protože oba víte, že po sobě toužíte. Zároveň si však udržujete svůj komfortní prostor pro kvalitní spánek.

Fotografie: Freepik

Spaní vedle sebe na boku, když svého partnera držíte

Tato spánková poloha je oblíbená zejména u lidí, kteří chtějí svého partnera chránit – je to skvělý způsob, jak mu projevit náklonnost a dodat pocit bezpečí. Pokud takto běžně usínáte, znamená to, že svému partnerovi důvěřujete a že vám pomáhá s tím, abyste měli klidné spaní. Tato pozice navíc naznačuje, že jste ve vztahu šťastní a že vás váš vztah naplňuje.

Spaní zády k sobě bez doteku

Mnoho lidí se rádo přitulí ke svému partnerovi, jakmile ulehnou do postele, ovšem posléze se raději vzdálí, aby mohli v klidu usnout. Pokud nemáte ve vašem vztahu žádné problémy s něhou a takhle jste vždy usínali, znamená to jednoduše, že svému vztahu důvěřujete, ale potřebujete svůj prostor, abyste se mohli pohodlně vyspat.

Fotografie: Freepik

Spaní v náručí toho druhého

Spaní v náručí toho druhého je klasická spánková poloha, se kterou se můžete setkat téměř v každém romantickém filmu. Přestože se to může zdát jako klišé, tato pozice skutečně vypovídá o tom, že mezi vámi a vaším partnerem působí velmi silná láska.

Spaní naproti sobě

Pokud spíte čelem ke svému partnerovi, přičemž jej objímáte, znamená to, že spolu máte intenzivní a vášnivý vztah – musíte být neustále v kontaktu, a to zejména když potřebujete spát. Je důležité, abyste cítili přítomnost toho druhého, a to ať už se dotýkáte jeho ramen, břicha nebo chodidel.

Zdroj: HuffPost