Odhalte svůj minulý život podle numerologie a buďte připraveni žasnout nad osudem, který vás potkal

Fotografie: Depositphotos

Pokud toužíte po odhalení vlastního osudu, využijte znalosti numerologie. Vaše životní číslo a to, jež je pojítkem s vašimi minulými životy, vám ukáže cestu.

Numerologie je obor, který se zabývá výkladem významu čísel. Staví na předpokladu, že se čísla ve vašem životě neobjevují náhodně, ale například stejně jako postavení hvězd, určují váš osud a vaše další směřování v pozemském životě. Některá čísla jsou nicméně důležitější než jiná – příkladem může být tzv. životní číslo, nebo číslo, které si s sebou nesete z minulých životů. Taková čísla se ve vašem životě opakují a poukazují na lekce, které jste v minulosti dostali.

Studium čísel umožní pochopit vaši energii

Každý z vás si s sebou z minulých životů přinesl určitou energii, kterou můžete dobře poznat, zjistíte-li, které číslo je s vašimi minulými životy spojené. Oproti tomu životní číslo, které vás provází současným životem, získáte dílčími součty dne, měsíce a roku, ve kterém jste se narodili. Vše sečtete za vzniku jednociferného čísla. Například narodili jste se 18. 10. 1995, první tři čísla tedy budou 1 + 8 = 9, 1 + 0 = 1, 1 + 9 + 9 + 5 = 24 = 2 + 4 = 6. Vaše životní číslo je tedy 7 (9 + 1 + 6 = 16 = 1 + 6 = 7).

Fotografie: Pixabay

Nyní odhlédněte od svého životního čísla a zamyslete se, na jaká jiná čísla ve svém životě často narážíte. Jistě se vám vybaví jedno, které vás provází častěji, než vám dosud docházelo. Toto číslo je tím, které hledáte – zjistěte, jaký má význam. Objevuje se vám v životě nejčastěji číslo 1? Podle numerologie nedošla vaše duše nikdy uspokojení. Celý svůj život jste obětovali pro druhé a snažili se jim zalíbit a úplně jste zapomněli na hlubší naplnění svého života. Nyní máte šanci to napravit.

Čísla z minulých životů vás motivují k nápravě chyb

Je vaším číslem 2? Ta poukazuje na váš vnitřní materialismus. V minulých životech jste dostávali vše, co jste chtěli a nikdy jste o nic nemuseli usilovat. Nyní můžete zažít změnu a nasytit svoji duši, když poznáte, že peníze a blahobyt není vše. Objevuje se ve vaší blízkosti číslo 3? Trojka symbolizuje překážky a zábrany, které vám bránily v sebevyjádření (mohli jste si je klást i vy sami). Poučte se a projevte svoji individualitu, uvidíte, že naleznete novou sebedůvěru.

Fotografie: Freepik

Setkáváte se především s číslem 4? Potom jste v minulých životech neskutečně trpěli. Chvíle s rodinou, doma a zachování tradic vám nebyly dopřány. Možná jste osiřeli, možná jste prožili nějakou tragédii. Ovšem uvědomte si, že z minulosti se máte poučit, ne se jí nechat ovládat – naučte se milovat sami sebe i ostatní a získejte, co vám chybělo. Číslo 5 provází lidi, kteří často získali, po čem toužili, a to zejména manipulací ostatních. Nyní je vaším cílem poznání hodnoty druhých.

Charakteristiky, jež s sebou čísla přináší, zahrnují i zdraví

Provází vás číslo 6? Vypovídá to zejména o vašem předchozím zdraví. Pravděpodobně bylo podlomené, nebo jste nebyli zdraví mentálně. Ukojte svoji citovou vyprahlost a nastolte ve své mysli kýženou rovnováhu. Nejprve se postarejte sami o sebe a o své potřeby – pomůže vám to vyhnout se sebedestrukci či závislosti. Číslo 7 zdůrazňuje vaši předchozí soutěživost a individualitu. Zkuste se od ní oprostit a zaměřte se na vzájemnou provázanost života, událostí a vědomí.

Fotografie: Freepik

Objevuje se ve vašich numerologických zjištěních číslo 8? V minulosti jste se nejspíše vyhýbali svým povinnostem a většinu času strávili v říši fantazie. V současném životě byste se proto měli zaměřit na to, co je důležité místo na to, co byste si dokázali vysnít. Jste-li spojeni s číslem 9, pravděpodobně vám chyběl v minulých životech optimismus. Žili jste nuzně s vyhlídkou smrti „za každým rohem“. Současný život máte za odměnu – odpočiňte si a užijte si krásu a hojnost kolem sebe.

Čísla 11 a 22 jsou v numerologii mistrovská

Vyskytuje se vám v životě číslo 11? V minulých životech jste zažívali pocity spokojenosti, avšak vyhnuly se vám všechny silné emoce – štěstí i zoufalství. Vaše duše touží po naplnění, proto ji vyslyšte a udělejte krok do neznáma, vystupte ze své komfortní zóny a připravte se na opravdu silné emoce.

Fotografie: Freepik

Dominuje vašemu životu číslo 22? Vždy jste byli talentovaní a schopní, avšak málo jste se o to dělili. Možná ze strachu z neporozumění či vyloučení ze skupiny jste se rozhodli svůj talent skrývat. Nedělejte znovu tuto chybu. Dovolte si zazářit a ukažte všem, že dokážete věci, o kterých nikdo z nich ani nesnil. Jen tak dosáhnete štěstí a úspěchu, který si zasloužíte.

Zdroj: Astrologyanswers