Čísla přitažlivosti, lásky, romantiky a milostných afér podle numerologie. Co je pro vás charakteristické?

Fotografie: Depositphotos

Víte jaké je vaše životní číslo, a jestli to není právě číslo lásky a milostných afér? Každé má totiž svůj význam a vypovídá o vaší osobnosti.

Čísla jsou součástí našich životů, datum ve kterém jsme se narodili je číslo, čas jsou čísla, a dokonce i vaše výplata se skládá z čísel. Podle numerologie má každé číslo svůj význam a svojí energii, kterou nám předává. Podle data narození se dá určit vaše životní číslo, ze kterého se dá předpovědět vaše budoucnost nebo i poznat to, jací jste.

Numerologie a láska

Většina lidí má někoho ráda a někoho dokonce miluje, ale nikdo nemůže milovat nebo mít rád každého. Důvodem je kompatibilita dvou osob, a pokud je někdo někým přitahován, je velmi pravděpodobné, že mají stejné životní číslo, nebo jsou alespoň „tolerantní“. Pokud má tedy někdo životní číslo 6, měl by mít jeho protějšek číslo stejné, případně 3 nebo 9. Někdy jsou také přitahováni na základě čísla životní cesty. Existují však výjimeční lidé, kteří jsou spojeni hned s několika čísly.

Fotografie: Pixabay

Nejromantičtější čísla a jejich vlastnosti

Jsou to čísla 2, 3 a 5. Čísla 2 jsou romantické, náladové a komunikativní osoby. Číslo 3 je romantické, zábavné a ochotné, a dále také velmi přátelské a atraktivní. Číslo 5 jsou romantici, kteří vyhledávají svobodu a změny, jsou velmi talentovaní ve všech směrech. Negativní stránkou těchto velmi romantických povah může být to, že vyhledávají více partnerů, aby byly naplněny všechny jejich potřeby. Takže nevěra je běžnou součástí jejich života.

Příklad z numerologie Donalda Trumpa

Například o Donaldu Trumpovi, bývalém americkém prezidentovi je známo, že má velmi romantickou povahu a měl mnoho milostných aférek. I to, že se třikrát oženil, o něm vypovídá, že je romantik a má ženy velmi rád. Jeho čísla dle numerologie jsou 1, 2, 5, 6 a 8, a je tedy vidět přítomnost dvou nejromantičtějších čísel.

Fotografie: Pixabay

Existuje mnoho kombinací čísel 2,3 a 5 a každá z nich má jiný význam, ale téměř všechny mají romantickou povahu a vyžívají se v milostných aférách.

Vaše čísla a jak s nimi naložit

Pokud váš numerologický graf ukazuje více energie čísel 2 a 3 nebo 5, záleží na kultuře a tradicích společnosti, jak tuto energii využít. V některých společnostech je mimomanželský vztah tabu a proto je lepší se hlídat a svou nadměrnou romantickou energii nasměrovat jinam, například kreativitě nebo životním úspěchům. Vždy byste měli mít na paměti, že takové vztahy nemají budoucnost a nestojí za to zničit rodinu.

Jak zjistit své životní číslo

Životní číslo zjistíte výpočtem ze svého data narozením. Pokud jste se narodili 6. 8. 1965, všechna čísla sečtete, dostanete číslo 35 (6+8+1+9+6+5). Musíte ale dojít k číslu od 1 do 9, takže sečete ještě číslo 3 a 5 a dostanete vaše životní číslo, které vás provází už od narození, v tomto případě to je číslo 8. Výjimku pak tvoří čísla 11 a 22, ta se neredukují a rovněž mají svůj vlastní význam.

Fotografie: Pexels

Existuje mnoho čísel, například číslo životní cesty a jiné, které vám podle data a jiných indicií stanoví zkušený numerolog a řekne vám i jejich význam a vše co o vás vypovídají, ale i to, co můžete od života očekávat.

Zdroj: Numerograph