Numerologie na červen 2023: Datum narození prozradí, koho potká kariérní růst nebo změna zaměstnání

Fotografie: Depositphotos

Z data narození snadno vypočítáte své životní číslo, jehož energie ovlivňuje celý váš život. Přečtěte si předpověď, co vám podle numerologie měsíc červen přinese.

Numerologie se zabývá mystickým vztahem mezi čísly, písmeny a vzory a tím, jak jejich jednotlivé kombinace působí na člověka a jeho život. Už od prvního dne na světě je člověk spojován s několika čísly, které do určité míry určují i jeho další cestu. Některá čísla mohou ovlivňovat povahu člověka, jeho vzorce chování, silné a slabé stránky, postoje, schopnosti, pocit štěstí, finanční úspěchy a jiné oblasti. Zjistěte, co vás čeká podle vašeho životního čísla v červnu 2023.

Jak zjistit své životní číslo

Číslo, které je spojováno s vaším životem, získáte sečtením čísel dne, měsíce a roku vašeho narození. Čísla postupně sčítejte tak dlouho, dokud vám nezbyde jediná číslice od 1 do 9. Jestliže jste se narodili 1. 4. 1980, ke konečnému výsledku se dostanete tak, že sečtete 1 + 4 + 1 + 9 + 8 = 23. Dále tedy musíte sečíst 2 + 3 a vyjde vám číslo 5. To je vaše osudové číslo (někdy nazývané také jako sluneční číslo). Abyste odhalili své přesné poselství, přičtěte ke svému číslu ještě číslo 4, které vzniklo součtem letošního roku a měsíce června.

Číslo 1

Čeká vás přechodné období. Stanovte si přesné cíle a vykročte k jejich dosažení. Všímejte si opakujících se znamení a buďte trpěliví.

číslo 1
Fotografie: Pixabay

Číslo 2

Nejspíš vás brzy potká kariérní růst, nesmíte však ve svém úsilí polevit. Jednejte v klidu a vyhněte se neuváženým rozhodnutím, která by vás mohla připravit o peníze.

Číslo 3

Tento měsíc otestuje vaše schopnosti. Komunikace je základ vašeho pracovního úspěchu i harmonie ve vztazích. Snažte se udržet si chladnou hlavu a vše si napřed rozmyslete, než se do něčeho pustíte.

Číslo 4

Blíží se pozitivní změny ve vašem životě. Snadněji se vám budou navazovat a udržovat vztahy s blízkými. I v oblasti financí se budete mít podstatně lépe. Překážky se vám oklikou vyhnou.

číslo 4
Fotografie: Pixabay

Číslo 5

Nabízí se skvělá příležitost pro změnu zaměstnání. Podnikatelé budou moci snadno rozšířit své možnosti podnikání nebo se objeví pro ně výhodné investice. Červen je ideální doba pro navázání vlivných známostí.

Číslo 6

Do života vám přicházejí pozitivní změny a o skvělé příležitosti nebude nouze. V zaměstnání vás čeká zasloužený úspěch a uznání za vaši těžkou práci.

Číslo 7

Nápady a inspirace přichází ze všech stran a vaše kreativní energie jede na plné obrátky. Využijte této síly a pusťte se do nových projektů, které zaručeně sklidí úspěch.

číslo 7
Fotografie: Pixabay

Číslo 8

Vašemu rychlejšímu postupu budou stát v cestě některé překážky, jež budete muset překonat. Získáte tím však sílu, kterou využijete a zúročíte v dalších měsících. Nakonec všechna vaše námaha přinese sladkou odměnu.

Číslo 9

Nezapomeňte se držet pozitivního myšlení a soustřeďte se na své cíle, i když se bude zdát, že je vše špatně. Finančně na tom můžete být také hůř, ale nenechte se odradit dočasným propadem a sbírejte síly na lepší dny.

Zdroj: Lifestyle Asia