Vůdce nebo rodinný typ? Zjistěte to pomocí numerologie. Datum narození odhalí vaši osobnost a charakter

Fotografie: Freepik

Tušili jste, že vaše datum narození, přesněji jeho číslo, dokáže předpovědět vaše charakterové rysy, které jsou pro vaši osobu jedinečné? Narodili jste se začátkem či koncem měsíce? Numerologie tato fakta odhalila. 

Bez toho, aniž bychom se dívali na rok a měsíc narození, má numerologie jako výklad významu čísel pouze na základě dnu narození, odpovědi na otázky, jako jsou vaše povahové rysy, které u vaší osobnosti dominují. Odhalte, jaký typ člověka jste nebo jaký typ člověka je vaše drahá polovička.

Umělec každým coulem

Narodili jste se ve dnech 3., 9., 12., 15., 29. nebo 30.? Pokud ano, jste umělecká duše a tvůrčí člověk. Milujete svět umění a kultury, rádi se díváte na věci ze všech úhlů a dokážete vytvořit konečný obraz. Pokud máte pocit, že chcete vyzkoušet nějaký druh umění, pak to jistě vyzkoušejte. Jistě budete překvapení, jak dobře se vám povede.

Fotografie: Freepik

Vůdčí smysly

Jestliže jste se narodili ve dnech 1., 10., 18., 19., a 28., pak jste se narodili jako rození vůdci. Jste nadšený a vášnivý člověk, zapálený pro pochopení ostatních. Máte pocit, že vás na cestě za sny rozhodně nic nezastaví. Jdete si za svým cílem a daří se vám ho dosáhnout. I když musíte něco ztratit, uděláte to a jdete dál. Dokážete se také postavit a urovnat lidi ve svém kolektivu. I když máte vůdčí schopnosti, jste skromní, ale vždy jste rozhodní, pevní a sebejistí, dokonale rozumíte všemu kolem vás. Nic vás nezastaví.

Citlivý člověk

Narodili jste se ve dnech 2., 6., 7., 11., 20. nebo 21., potom patříte mezi nejcitlivější lidi. Na této Zemi jste proto, abyste rozlišili dobro a zlo, ale nikdy jste nenechali své milované ve strachu nebo v pochybnostech. Jste stabilní a vaše mysl také, odoláváte stresu a tlaku. Na problémy vždy hledíte logicky a s pomocí racionálního myšlení se vše snažíte vyřešit. Nikdy nedělejte ukvapené závěry a rozhodnutí, mohou vám uškodit. Vždy raději vše třikrát zvažte a pečlivě se rozhodněte.

Fotografie: Freepik

Dobrodruzi

Narodili jste se ve dnech 4., 25., 16., 5., 14. a 23.? Jste velkým dobrodruhem. Milujete cestování i zkoumání všeho nového. Tyto příležitosti přímo vyhledáváte, naplňují vás. Může to být cokoliv – nové koníčky, místa, ale i zajímaví lidé. Jste aktivní člověk, kterého nikdo nezastaví, ale jakmile máte milovanou osobu vedle sebe, chráníte ji a milujete ji celým svým srdcem. Dobrodružství se nevzdáte, ale dokážete vytvořit kompromisy.

Rodinný člověk

Narodili jste se ve dnech 8., 17., 22., 26., 13., 24. nebo 31.? Patříte do kategorie lidí, kteří milují své rodiny a dělají pro ně vše možné. Jednoduše rodina je pro vás na prvním místě. Zajímá vás, jak se vaše rodina cítí, a pokud se necítí dobře, okamžitě jednáte. Veškeré své šťastné dny máte potřebu trávit se svou rodinou. Jste odhodlaní starat se o svou rodinu ať se děje co se děje. Totéž platí pro vaše dobré přátelé, ti jsou po vás ihned po rodině těmi nejdůležitějšími.

Zdroj: TheHoroscope