Měsíc vašeho narození vypovídá hodně o vaší osobnosti

Fotografie: Freepik

Už dávno víme, že znamení zvěrokruhu nějak vypovídá o osobnosti člověka. Věděli jste ale, že na vaši povahu má vliv i měsíc, ve kterém jste se narodili? Vědci zjistili, že měsíc narození formuje jak naše zdraví, tak i oblíbené činnosti nebo temperament. Proto třeba ti, kteří se narodili v červenci, jsou obecně optimisté a ti, kteří se narodili v prosinci, budou dobrodružné povahy.

Zimní období nešetří na cílevědomosti

Prosinec je měsícem oslav a takto se životem nakládají i prosincové povahy. Rádi se účastní mnoha akcí, jsou duší večírků a žijí velkolepým životem. Zároveň si ale dokáží „máknout“ a probojovat se na silnější pozice.

Lidé narození v lednu jsou ze zásady charismatičtí a především ambiciózní. Tyto milující povahy jsou nezávislé ve všech oblastech života. Únorové typy v pracovitosti a cílevědomosti nezaostávají za lednovými. Jsou zároveň velmi přátelští a citliví. Budou z nich vřelí rodiče.

Jarní měsíce nadělily vřelost a lásku

Březen dal do vínku svým dětem poctivost a lásku. Když se opravdu zamilují, je to už nenávratně. Jedná se o šťastné povahy se sklonem ke snílkovství. Lidé narození v dubnu mají starostlivou a velkorysou povahu.

Jsou ale také rádi středem pozornosti a tíhnou k náladovosti. Osoby narozené v květnu jsou velice cílevědomé a selhání pro ně není volbou. Mají silné vazby na umění a kulturu.

Letní povahy mají osobitou jiskru

Červnové typy jsou vášniví milenci. Mohou však mírně žárlit a mají sklon soustředit se spíše na minulost než žít v přítomnosti. Červen a červenec jsou si v mnohém podobné. Červenec je navíc ale měsíc spojený se spontánností a extroverzí.

Ty však mohou sloužit jen jako maska před světem. Srpnoví jedinci jsou srdcem komunity, sdružují lidi kolem sebe, snaží se v nich vidět jen to dobré a povzbuzovat je, aby byli stále lepší.

Podzim nahrává přátelské povaze

Lidé narození v září jsou inteligentní, rádi navazují zajímavé vztahy a jsou často duchovně zaměřeni. Jejich největší slabinou však je, že jsou tvrdohlaví a náchylní k depresím. Ti, kteří se narodili v říjnu, nemohou žít bez svých přátel.

Někdy jim bohužel chybí sebevědomí. Listopadové typy jsou odhodlány najít bezpečnou a šťastnou budoucnost. Mají mysl plnou nápadů a snaží se vytvořit něco jedinečného.