Důvěra, plnění slibů a upřímnost: Pokud je muž skutečně zamilovaný, je to na něm poznat

Fotografie: Rosariocostantino Leotta / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Jste čerstvě zamilovaná, ale nejste si jistá jeho láskou? Co dělá muž, který to s vámi myslí vážně a upřímně vás miluje? Z těchto maličkostí to poznáte.

Vzal vámi jen za vděk, nebo vás skutečně miluje a splní vám, co vám na očích vidí? Jsou lidé, kteří do vztahu vstupují z jiných pohnutek než z upřímné lásky k partnerovi. Možná jen nechtějí být už déle sami, či chtějí jen dosáhnout nějakého osobního cíle. Zcela upřímně však nemilují, i když vám to možná tvrdí. Jak tedy poznáte, že muž vyznávající lásku to myslí skutečně vážně?

Můžete se na jeho sliby spolehnout

Pokud vás miluje, bude se snažit dodržet své sliby. Na smluvené schůzky přijde včas, nebude se na nic vymlouvat a i v komplikované situaci udělá maximum proto, aby dodržel slíbená slova. Jestli se mu jen práší od pusy a skutek utek, pak si můžete být jistá, že tento člověk má rád především sám sebe.

Od počátku vám bude plně důvěřovat

I když lehká žárlivost nemusí být hned znamením něčeho špatného, ideální stav je, když vám partner bezvýhradně důvěřuje. Nevyhledává žádnou příležitost, jak vám udělat žárlivou scénu. Nelustruje veškeré vaše příspěvky na sociální síti, ani nedělá scény, pokud se zapovídáte s jiným mužem. A už vůbec vám neradí, s kým se máte přátelit. Takového muže si važte, ale také jeho důvěru nepokoušejte.

Chce s vámi být co nejvíce

Nevymlouvá se a najde si na vás čas prakticky kdykoliv. Je přece zamilovaný, a tak si nenechá ujít ani krátké setkání, aby vás mohl políbit a obejmout. Jednoduše nepotřebuje k setkání s vámi žádný konkrétní důvod. Myslí jen na to, až se vám bude moci podívat do očí a strávit s vámi čas kdekoliv a jakkoliv.

pár si čte na dece
Fotografie: Freepik

Je k vám upřímný a nevymýšlí si

Nechce ve vás vzbudit žádné pochybnosti. Upřímně zodpovídá vaše otázky a nedělá nic za vašimi zády. Váží si toho vaší důvěry a rozhodně si to nechce pokazit. Drobný problém je, že i manipulátor se může chovat podobně. Avšak u něho se brzy ukáže, zda jsou jeho slova upřímná, nebo vám jen maže med kolem pusy. Oči a uši jiných lidí jsou nastraženy všude, a tak se vám dříve či později donese, zda váš partner lže. Od takového je nejlepší rychle utéct.

Bude vás chtít plně ve svém životě

Jste pro něho tak důležitá a myslí to s vámi natolik vážně, že vás chce představit svým přátelům. To je více než dobré znamení. Muži, kteří to se vztahem nemyslí tak zcela vážně, se většinou partnerku snaží držet od kruhu svých nejbližších a stále si nechávají zadní vrátka. Pokud už jste s jeho přáteli jedna ruka, tak si můžete pogratulovat. Rozhodně nemá postranní úmysly.

Jste nejlepší taková jaká jste

Milující partner vás nebude chtít měnit. Jste pro něho dokonalá právě taková, jaká jste. Nedočkáte se poznámek na váš účes, šaty, smích, inteligenci ani váhu. Nebude se za vás stydět, protože za vámi pevně stojí, třeba proti celému světu. Bude vás také podporovat ve vašich plánech a snech. Dodá vám motivaci a sílu pokaždé, když už to budete chtít vzdávat.

Zdroj: Twice