Po přečtení dopisu od syna se jeho otec zhroutil

Fotografie: Freepik

Máte rádi silné a neobvyklé příběhy? Pak je tento text přímo pro vás. Připravte se na jízdu plnou emocí. Syn připravil otci jedno překvapení za druhým. Jak se s tím otec zvládl vypořádat? Nepřestávejte číst!

Jakub vešel do pokoje svého patnáctiletého syna. Okamžitě si všiml toho, že něco nehraje. Pokoj jeho syna Honzy byl neobvykle uklizený a čistý. Vše bylo na svém místě a perfektně uspořádané. Otec se okamžitě zděsil, že je něco špatně. Jeho syn byl totiž obvykle

  • nepořádný
  • neposlušný

Jak to, že si najednou uklidil? Jakub se pořádně rozhlédl a pak to uviděl. Na Honzově stole ležel dopis. Jakub ho s roztřesenýma rukama otevřel a začal číst. Co bylo v dopise mu málem způsobilo infarkt. Čtěte dál.

Co obsahoval synův dopis

Ahoj tati, nejsem vůbec nadšený z toho, že ti musím psát tento dopis. Chtěl jsem ti vše vysvětlit osobně, ale bojím se, že bys to nepochopil. Utekl jsem se svou přítelkyní Annou. Rozhodl jsem se to udělat proto, že vím, že byste ji nepřijali. Není z dobré rodiny a nemá za sebou pěkné věci. Navíc je starší než já. Jenže já jí opravdu miluji. A to není všechno. Brzy z nás budou rodiče. Nechápu, jak se to mohlo stát, ale je to skvělé.

Fotografie: Freepik

Anna tvrdí, že všechno bude v pořádku. Budeme bydlet v karavanu v lesích a v zimě to nějak přežijeme. Časem bychom chtěli mít i víc dětí. Anna mi otevřela oči, začali jsme spolu poznávat to, co jste mi vždy zakazovali. Zkusil jsem s ní i drogy a není to vůbec tak špatné, jak jste mi vždy tvrdili. Zdravím tě, Honza.

Otec málem nedočetl do konce

Jakub se celý chvěl. Pak si ale všiml, že na konci dopisu je ještě pár řádků, které si nepřečetl. Opět si nasadil brýle a četl dál: PS! Nic z toho nebyla pravda. Jdu jen na pár dní k Petrovi. Jen jsem ti chtěl říct, že existují horší věci, než je pětka z matiky na vysvědčení. Leží na stole, tak se podívej. Brzy si to opravím. Zavolej mi, až se uklidníš.