Podlehněte kouzlu letních účesů, které vám uberou na věku celou jednu dekádu

Fotografie: Depositphotos

Léto nabízí spoustu zábavy a jednou z nich může být i experimentování s účesy. Chcete-li získat mladistvý vzhled, zkuste některé úpravy, jež jsou hity letošního léta.

Kromě nezapomenutelných chvil strávených na slunci nabízí léto spoustu možností, jak experimentovat s krásou, především s účesy. Žádné teplé čepice vás nečekají, tak proč se neuchýlit ke změně? Jako každý rok a jako každé období, i to léto má své trendy, se kterými rozhodně zabodujete. Skvělý výběr těch nejlepších účesů, jež vám uberou na věku a díky nimž budete královnou léta.

Střih pixie s objemem XXL

Pixie střih je nepochybně na špici žebříčku nejlepších omlazujících účesů. Za normálních okolností stačí i prostý fakt, že si dlouhé vlasy zkrátíte, a získáte tak rebelský vzhled. Na mokré vlasy naneste trochu rozčesávacího mléka. Poté začněte sušit, což je nejdůležitější krok. Vlasy sušte tahem směrem nahoru, aby zůstaly rovné. V případě potřeby vlasy na konečcích uhlaďte.

Nyní musíte nanést stylingový vosk s pružnou fixací, ale pozor, použijte velmi malé množství, abyste mohli s vlasy lépe pracovat. V opačném případě riskujete, že kadeře příliš zatížíte. Přípravek rozetřete mezi prsty a naneste ho po celé délce vlasů tak, aby se rozprostřel až ke konečkům. Nakonec zafixujte lakem na vlasy.

Zakomponujte letní prvek

Léto je ideální čas pro získání svěžího a slunečného účesu. Právě zde přicházejí na pomoc módní doplňky. Jedním z nejjednodušších a nejúspěšnějších způsobů, jak získat 100% mladistvý vzhled, je zakomponovat do účesu trendový prvek. Takže pro horké letní dny je šátek absolutním favoritem. Jeho největší předností je, že se snadno přizpůsobí každému typu vlasů i účesu.

Fotografie: Pixabay

Nepodceňujte sílu culíku

Ženy mají velmi často mylný dojem, že musí strávit několik hodin přípravou složitých účesů, aby vypadaly mladší. To je velký omyl. Někdy i ten nejjednodušší účes má tu moc zcela změnit váš vzhled. Například obyčejný culík by mohl být perfektní způsob, jak zvýraznit krásu své tváře a zároveň si v létě užít chladivého efektu.

V létě nesmí chybět plážové vlny

Účes nezbytný pro letní sezónu, ale také velmi oblíbený a příjemný na nošení po celý rok – to jsou plážové vlny. Díky uvolněným a přirozeným vlnám je tento účes skvělou možností, jak získat mladistvý vzhled. V důsledku toho existují různé techniky, jak si takový surfařský vzhled užít. Nejoblíbenější a nejrychlejší alternativou je použití kulmy, která konečkům vlasů dodá pěkný tvar.

Zdroj: Archzine