Rafinované účesy, které vás omladí klidně až o 10 let

Fotografie: Piqsels

Není lepší způsob, jak vypadat mladší, než s novým, módním vzhledem. Toho lze dosáhnout pořízením nového účesu, který zvýrazní váš obličej.

Ať už se jedná o bob nebo jiný módní účes, několik tahů nůžkami může mít zásadní vliv na omlazení a zjemnění vašich rysů. Vyberte si střih, který se hodí k vašemu tvaru obličeje. Otevírat dveře kadeřnictví, abyste získali nový vzhled, je vždy vzrušující. Co když si tentokrát vyberete účes, který vám dodá moderní styl, díky němuž budete vypadat mladší? Díky těmto tipům budete také vědět, jak si denně upravovat vlasy, aby vypadaly zářivě. Jaké jsou nejlepší střihy pro omlazení obličeje?

Krátký bob střih, který zjemní vaše rysy

Přemýšleli jste někdy o změně účesu, který by působil proti stárnutí? Několik rychlých střihů u kadeřníka může změnit kontury vašeho obličeje. Můžete se rozhodnout pro dlouhé nebo krátké a tyto moderní inspirace vás postaví do čela tohoto trendu. Dlouhé vlasy mohou vypadat neupraveně, pokud nejsou definovány jejich kontury, protože mohou působit zplihle, zejména jestliže jsou tenké. Chcete-li dodat vlasům objem, máte několik možností, jak s nimi udělat něco elegantního.

Pro ty odvážnější je dobrou volbou chlapecký účes. Lze ho stylizovat na stranu nebo na záda. Můžete se také rozhodnout pro krátký účes na zátylku a můžete být tak bláznivá, jak se vám zlíbí. Asymetrický, vlnitý, rozevlátý nebo rovný účes jsou jen některé ze způsobů, jak můžete tento účes, který je oblíbený u elegantních žen, upravit. Můžete se také rozhodnout pro vrstvený vzhled, jenž vytvoří moderní, propracovaný efekt negližé!

Dlouhý a středně dlouhý bob

Ty z vás, které jsou na nůžky citlivější, si mohou ponechat svou délku a přitom mít ženský účes. Můžete si vybrat dlouhý bob, který je nadčasovou klasikou, nebo středně dlouhý bob, jenž je o něco odvážnější a výstřednější. Obojí lze podle chuti a nálady narovnat, natočit nebo zvlnit.

Fotografie: Freepik

Ofina je skvělá pro ozvláštnění

Ofina je dobrý nápad, pokud odpovídá tvaru vašeho obličeje. Má pozoruhodný účinek proti stárnutí, protože zjemňuje rysy a zmírňuje je. Jemně také zakryje vrásky na čele a dodá účesu objem. Můžete se rozhodnout pro ofinu na stranu, která zdůrazní váš vzhled a může vnést do vašeho vzhledu výstřednost. Nejlépe se hodí pro rovné vlasy, ale můžete si ji osvojit, i pokud jste fanouškem fénu a kartáče.

Jak udržovat účes

Pro udržení moderního účesu existuje řada možností a nástrojů pro úpravu vlasů. Vlasy můžete narovnat pomocí žehličky s nízkou teplotou nebo jim můžete dodat objem pomocí keramické žehličky. Před použitím jakéhokoli zdroje tepla, jenž může vlasy poškodit, doporučujeme aplikovat přípravek, který působí jako ochrana proti teplu.

Fotografie: Unsplash

Doporučujeme také, abyste si každý večer rozčesávali vlasy kartáčem s měkkými štětinami nebo hřebenem se širokými zuby. Vlasy můžete také upravit uhlazujícím šamponem, pěnou pro tvarování kudrlinek nebo gelem, jenž dodá účesu svěžest. Důležité je také pečovat o vlasové vlákno, aby se dobře udržovalo.

Zdroj: WomensHealthMag