Pokud hledáte lásku a věříte na znamení zvěrokruhu, pak si dejte pozor na dvě znamení

Fotografie: Pixabay

Ať už na znamení zvěrokruhu věříte nebo nikoliv, může být užitečné vědět, s jakými potížemi můžete počítat, když si vyberete partnera narozeného v určitém znamení. Pokud jde o lásku a partnerské vztahy, mezi znameními jsou určité rozdíly, ale dvě z nich se těm ostatním skutečně vymykají.

Na úvod považujeme za potřebné zdůraznit, že žádný člověk není a priori špatný jen proto, že se narodil v určitém znamení. Znamení vystihuje přirozenost člověka, jeho sklony a pohled na svět a vše je samozřejmě do jisté míry ovladatelné vůlí a má také u každého individuální projevy i intenzitu.

Štír

Ve znamení Štíra jsou lidé, kteří se narodili v období od 24. října do 22. listopadu.

Muž ve znamení Štíra

  • bývá nenápadný a svědomitý pracovník
  • ve společnosti se nijak nápadně neprojevuje, ale
  • má v sobě skrytou energii a vášeň.

Potenciální partner člověka narozeného v tomto znamená by měl počítat s tím, že pro Štíra je rovnítko mezi láskou a fyzickou láskou. Má problém se zpracováváním láskyplných emocí, které mu partner vyjadřuje.

Štír je typický požitkář, což platí i v intimních vztazích, kde si vychutnává vzrušení a erotiku. Z toho je zřejmé, že partnerské soužití se Štírem bude sice vzrušující, ale nijak jednoduché a bude to zřejmě vyžadovat dost tolerance. To však neznamená, že jednotliví Štíři nemohou být dobrými životními partnery.

Mezi slavné muže narozené v tomto znamení patří například Miroslav Horníček, Leonardo DiCaprio a Diego Maradona.

Blíženec

Ve znamení Blíženců jsou lidé, kteří se narodili v období od 22. května do 21. června.

Muž ve znamení Blíženců je obvykle inteligentní a ve společnosti výrazný. Jedná se o osobnost, která bývá nepřehlédnutelná, ale také proměnlivá. Vyzařuje jakousi poněkud nervózní energii. Je nevyzpytatelný a nepředvídatelný.

Podle názoru astrologů jsou Blíženci obvykle přesvědčeni o své dokonalosti a bývají považování za sobce. Pokud jde o lásku, jejich city nebývají nijak hluboké a projevy citů nejsou vždy upřímné. Navíc, Blíženci vyžadují obdiv a pokud jimi vyjádřené city nejsou náležitě opětovány, nastává problém.

Lidé narození v tomto znamení také špatně zpracovávají negativní emoce a pokud mají pocit nebo nabydou přesvědčení, že je partner zradil nebo jim jakkoliv jinak ublížil, těžko odpouštějí a někdy bývají i pomstychtiví.

Problémem tohoto znamení bývá sebeláska a neschopnost skutečně milovat jinou lidskou bytost, což z nich samozřejmě ideální partnery pro život nedělá. Ani zde však neplatí, že by nebylo možno najít Blížence, který by mohl fungovat jako příjemný a spolehlivý životní společník. Bude to však chtít trpělivost a porozumění pro jeho ješitnou povahu.

Mezi slavné muže narozené v tomto znamení patří například Jiří Langmajer, Clint Eastwood, Johnny Depp a Rafael Nadal.