Pomůžeme vám s výběrem rtěnky

Kvalitní rtěnka je schopna dokázat doslova zázraky. Mnohé z nás žijí v jakémsi přeludu, že kvalitní rtěnka musí být co nejdražší. Omyl. Opak je pravdou, jelikož i za pár korun je možné koupit spolehlivou rtěnku, která se stane vaší nepostradatelnou partnerkou jak při běžném chození, tak i na večírky a jiné společenské události. Než přejdeme k některým skvělým tipům na ideální rtěnky, je vhodné si říct něco málo k jejímu výběru.

Jak vybrat tu pravou rtěnku

Pro výběr optimální rtěnky existuje obrovské množství pravidel. Pokusme se teda alespoň některé shrnout a ukázat si, jak rtěnku vybírat. Jestliže máte zažloutlý chrup, dejte si obrovský pozor na oranžové odstíny. Ty mohou ještě více zvýraznit ne zrovna přirozenou barvu vašich zubů. Nevhodná ale může být klidně i růžová barva. Výborné jsou pro tyto situace rtěnky mající ořechové až modravé zabarvení. Rtěnku volte i na základě barvy vašich vlasů. Pro ženy s tmavě hnědými vlasy jsou výborné smyslné rudé rtěnky. Blondýnám spíše padnou rtěnky růžovější anebo fuchsiové barvy. K zrzkám se hodí nejvíce oranžové odstíny.

Miss Sporty Perfekt Color

Za pouhých 50 korun si můžete koupit tohoto vynikajícího pomocníka pro každou příležitost. Miss Sporty Perfekt Color vykouzlí plný sycený odstín, který k vám zcela určitě padne. Textura v krémovém provedení zaručí, že rtěnka nebude na rtech nijak drhnout a naopak bude přirozenou součástí vašeho outfitu. Vydržet by měla dlouhou dobu, takže si ji nemusíte dávat na rty jen na pouhý přípitek dobře začínajícího večera.

Rimmel Lasting Finish by Kate

Nejvíce svůdný je na této rtěnce především její obal. Rimmel Lasting Finish by Kate umí ale zaujmout i cenou. Ta již činí 129 korun. Příjemně vás tato rtěnka překvapí zejména svou vůní a také chutí. Poněkud nezvyklý je snad jen odstín ryze růžové, jenž se hodí spíše pro skutečné rebelky a nikoli pro decentní ženy.

Fotografie publikována se svolením marin Photography/FreeDigitalPhotos.net