Přitažlivé boubelky aneb Co se mužům ve skutečnosti na ženách líbí a nechtějí si to připustit

Fotografie: Freepik

Mnoho krásných dam se trápí svým tělem, drží drastické diety, dřou v posilovně a stále nejsou spokojené se svým zevnějškem. Netrapte se, muži milují pevné dámy.

Stále a dokola si snad většina žen myslí, že jejich postava musí mít míry modelky. V takovém případě si myslí, že budou pro muže atraktivní a žádané. Milé dámy, zdání vás může klamat. Mnoho mužů raději podlehne ženám s plnými křivkami než těm, které jsou pouze kost a kůže. Pokud máte nějaké to kilo navíc, můžete nyní bouchnout šampus. 

Plné křivky a smyslné tělo

Před pěti lety byly v Mexiku v Národní autonomní univerzitě provedené studie, kde byli tázáni muži, zda je přitahují více štíhlé ženy, nebo ty, které mají plné křivky. 99 % mužů odpovědělo, že strávili určitý čas se štíhlými ženami, ale i s těmi, které měly plnější křivky. Zjištěné informace uvedené muži prozradily, že dámy s plnými křivkami bývají zpravidla veselejší, méně pláčou a nemají potřebu řešit každý drobný problém. 

Fotografie: Freepik

Důvod je jednoduchý, silnější ženy bývají méně starostlivé, jsou více pozitivní a prahnou po svých partnerech. Jsou méně náchylné ke stresu, agresivitě a konfliktům. Obezřetní byste měli být s vyjadřováním, protože na druhou stranu mohou být tyto ženy náchylné ke své postavě. Může stačit jen malá věc mířená na jejich postavu, která jim může psychicky ublížit. Je důležité svou ženu se smyslnými křivkami milovat, protože tak vám bude vaše láska opětována.

Fotografie: Freepik

Ženy s plnými křivkami, jaké jsou?

Především je specifikuje chytrost, vnímavost a laskavost. Vzhled pro ně nehraje tak velkou roli, jako rodina, muž nebo celkově jejich život. Před umělými nehty a umělými řasami dají raději přednost svému muži, protože pro něj chtějí být přirozené, chápavé a milující. Dalším velkým významem u žen s plnými křivkami je skvělá plodnost, zpravidla bývají méně ve stresu a není pro ně problém přivést na svět dítě.    

Fotografie: Freepik

To ovšem není jejich jediný osobnostní rys, dokáží totiž vidět smysl života i v úplných maličkostech a drobnostech. Jedním z méně chvalných rysů je lakomost. Jsou to velké gurmánky, rády si dopřejí kvalitní jídlo a velmi rády vaří, což mnoho mužů jistě potěší, protože jak už jistě víte, ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem.

Zdroj: YourTango