Prvotní znamení, díky kterým poznáte, že jsou dny vašeho vztahu s partnerem sečteny

Fotografie: Pixabay

Vztahy jsou mnohdy složité, mnohdy naopak jasnější než křišťálová koule. Existuje řada jasných signálů, díky kterým jednoduše poznáte, že pokračovat ve Vašem vztahu nemá smysl.

Někdy nám stačí jedna věta, abychom pochopily, že ve vztahu, ve kterém se aktuálně nacházíme, nemá smysl dále pokračovat. Někdy na nás znamení mohou padat ze všech stran a stejně je nevidíme. Pokud se něco z níže uvedeného vyskytuje ve Vašem partnerském soužití, neváhejte a ze vztahu odejděte. Společná budoucnost Vás totiž nečeká.

Neplánujete společnou budoucnost

Jasným důkazem toho, že Váš partner s Vámi neplánuje budoucnost, je věta: „Nikdy si Tě nevezmu“. Z této věty jasně vyplývá, že partner Váš vztah nebere vážně a dříve či později Vás plánuje opustit. Dalším důkazem toho, že s Vámi do budoucna nepočítá je skutečnost, že Vás odmítá představit kamarádům a příbuzným. Pokud se zdráhá za Vás zaplatit večeři nebo s Vámi naplánovat společnou letní dovolenou, jistotu dlouhodobého vztahu u něj nehledejte.

Fotografie: Pixabay

Mezi další časté projevy nejisté budoucnosti se řadí častá kritika nebo srovnávání s předchozím partnerem. Slýcháváte často, že jeho maminka nebo bývalá vaří lépe než Vy, nebo dokonce že předchozí partnerka byla lepší v sexu? Od takového partnera ruce pryč.

Nestaráte se jeden o druhého

Jste nemocní, není Vám dobře a partner Vás nechá samotné doma a jde s kamarády na pivo. S tímto člověkem Vás ideální život nečeká. Stejně tak je potřeba se zamyslet i nad tím, jestli ho zajímá, co si myslíte. Pokud se o Vás partner nezajímá, nemá smysl s ním zůstávat. Důležité také je, udělat si jasno v tom, co kdo chcete. Chcete budovat kariéru, ale on stojí o ženu, která bude pečovat o děti a domácnost? V tomto případě kompromis nevymyslíte.

Fotografie: Pixabay

Partner, který kritizuje Váš vzhled nebo váhu a stydí se s Vámi ukazovat na veřejnosti, tím ideálním také nebude. Dobrý znamením pro společný vztah také není to, pokud si nepamatuje Vaše jméno, oslovuje Vás neurčitým neosobním stylem (králíček, miláček, zlato) nebo říká věty typu: „Kdybych ji poznal před tím, než jsme se seznámili my dva, jsem s ní.“

Zdroj: Redakce