Rok 2022 se kvapem blíží. Zjistěte, která znamení zvěrokruhu ho prožijí úspěšně. Možná mezi ně patří i to vaše

Fotografie: Depositphotos

Následující kalendářní rok přinese některým ze znamení zvěrokruhu dlouho očekávaný úspěch. Zjistěte, zda se tato předpověď týká i vás.

Astrologové se v současné chvíli plně soustředí na předpovědi pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na následující kalendářní rok. Tyto předpovědi pak pro některá znamení vycházejí více než příznivě – hvězdy jim prorokují štěstí, úspěch a velmi uspokojující měsíce. Za příznivou předpověď může i fakt, že rok 2022 bude rokem vodního Tygra. Vodní Tygr pak reprezentuje neuvěřitelnou sílu, statečnost, boj proti zlu a životní posuny. Jistě se tedy máte všichni na co těšit.

Čtveřice znamení může očekávat štěstí

Mezi znamení, kterým bude následující rok přát, se řadí Panny, Váhy, Štír a Vodnář. Lidé narození ve znamení Vah pak budou zakoušet štěstí po celý rok. Ten pro ně bude v podstatě takový oddechový, protože budou sklízet plody své dřívější tvrdé práce. Otevřou se před nimi nečekané a velmi lákavé příležitosti, které jim zaručí pracovní úspěch. Ovšem vždy se vyplatí naslouchat pořekadlu Dvakrát měř, jednou řež.“. Ochrání je před ukvapeným rozhodnutím.

Fotografie: Pixabay

Narodili jste se ve znamení Panny? Potom vám následující rok přinese štěstí zejména v osobním životě, jež vám pomůže upevnit již navázané vztahy. Popřípadě snadno navážete nové, kterých si budete dlouho cenit. V roce Tygra byste měli vynaložit veškerou možnou snahu – za tu totiž budete odměněni dosažením jakéhokoliv cíle, který si vytyčíte.

Fotografie: Pixabay

Vodnáři oproti předešlým dvěma znamením nezažijí tak viditelně úspěšný rok, avšak bát se nemusí. Zejména v práci se dají věci do pohybu a v případě, že vytrvají, se mohou těšit na kariérní postup. V následujícím roce by si měli rovněž trochu oddechnout, bude-li k tomu příležitost. Lidé narození ve znamení Štíra se pak budou těšit z nepřeberného množství nových známostí, zážitků a objevů. V této záplavě dojmů je důležité, aby si vytyčili svůj cíl a na ten se soustředili. Snadno ho pak dosáhnou.

Raky, Berany i Blížence čekají pozitivní změny

Znamení Raka bude již od samého začátku roku 2022 provázet celá řada událostí, které podpoří rozvoj snad všech oblastí jeho života. Dařit se mu bude jak v pracovním prostředí, tak v osobním životě. Jeho veškerá snaha totiž bude královsky odměněna. I Blíženci zažijí nečekané události již na počátku následujícího roku. Ne všechny sice budou vítané, avšak při vyvinutí určitého úsilí z nich vždy získají přesně to, co chtějí. Ovšem měli by si dát pozor a neignorovat své fyzické ani duševní zdraví a v případě potřeby by si měli odpočinout.

Fotografie: Pixabay

Beranům budou hvězdy od prvních momentů nového roku plně nakloněné. Všechny dosavadní potíže jako by se rozplynuly a Berani si budou užívat pohody. Toto období většina z nich pravděpodobně využije k promyšlení nějakého nového plánu a nápadů. V případě, že se ve své práci odhodlají vystoupit z davu, mohou očekávat raketový vzestup. Přemýšlí-li nad tvorbou finanční rezervy, ideální čas pro její založení bude druhá čtvrtina následujícího roku.

I na ostatní znamení čeká zajímavý rok

Ačkoliv pro zbylá znamení – Ryby, Kozoroh, Střelec, Lev a Býk – nebude následující rok vyloženě šťastný, čeká je spousta zajímavých událostí. Lidé narození ve znamení Býka mohou očekávat určité obtíže při hledání a plánování zájmových činností, ovšem vždy vše vyřeší díky své odhodlanosti a schopnosti improvizovat. Co se týče milostných vztahů, ty mohou být lehce napjaté – ale i zde, pokud vytrvají, sklidí plody své práce.

Fotografie: Pixabay

Lvi budou muset pro dosažení svých cílů překonat nejrůznější překážky, avšak samotné překonávání se ukáže jako zábavné a dobrodružné. Během překonávání překážek by si nicméně měli dát pozor, aby se nevydali ze všech svých úspor. Pro dosažení svých cílů budou muset vystoupit ze své komfortní zóny a interagovat s novými skutečnostmi. Co se týče partnerského života, v této oblasti jim hvězdy přejí.

Fotografie: Pixabay

Střelci rovněž prožijí velmi rušný rok, ve kterém nebudou mít příliš času na odpočinek. Je tedy pravděpodobné, že si v leckterých momentech tzv. sáhnou na dno svých sil, avšak pokud vytrvájí, vyjdou z nich posílení a poučení. V milostném životě je rovněž čeká poněkud rušný rok. Snadno navážou nové známosti, avšak pokud již partnera mají, budou muset odolat svodům opačného pohlaví.

Fotografie: Pixabay

Kozorozi stráví většinu roku řešením svých problémů, což je bude stát hodně sil a sebeovládání. Ačkoliv to mohou vnímat jako výzvu, neměli by se bránit případné pomoci. V partnerském životě se jim bude dařit, avšak měli by se pokusit partnera neudusit svými problémy. Zástupci Ryb oproti tomu budou muset za své štěstí bojovat. K tomu jim pomůže jejich vrozená intuice. Při troše snahy a vytrvalosti dosáhnou Ryby finanční stability a úspěchu. V partnerském životě se mohou těšit na trochu té romantiky.

Zdroj: YourTango