Rozkošná holčička se převlékla za královnu Alžbětu II. Reakce Jejího Veličenstva na sebe nenechala dlouho čekat

Fotografie: Depositphotos

Teprve roční holčička se loni na Halloween převlékla do kostýmu britské panovnice. Její maminku napadlo poslat její fotku do královského paláce. Za měsíc dostaly nečekanou odpověď.

Roční Jalayne Sutherland sice bydlí v Americe, ale s britskou královnou má jednu společnou vášeň. Miluje totiž pejsky plemene corgi, které měla v oblibě i panovnice. Její maminku napadlo, že ji na Halloween převleče do šatů, jež nosila královna Alžběta. K jejím dvěma pejskům se toto rozkošné přestrojení totiž náramně hodilo.

Její kostým obdivovali a někteří se jí z legrace klaněli

Jalayne na oslavách Halloweenu sklidila velký obdiv a mnoho lidí se jí klanělo se slovy „Vaše veličenstvo“. Vznikly také krásné fotografie, na kterých holčička pózuje s milovanými pejsky Rascalem a Jackem. Při prohlížení fotografií pak její maminku napadlo poslat tyto rozkošné snímky do Buckinghamského paláce.

Ani ji nenapadlo, že by kdy mohli dostat odpověď, říkala si jen, že tím možná někoho rozveselí. O měsíc později však na ně ve schránce čekalo skutečné překvapení. Odpověď na dopis přišla z hradu Windsor. Ujala se ho jedna z dvorních dam královny Alžběty a odpověděla malé Jalayne a její mamince jménem královny.

Královna přeje krásné Vánoce

„Královna si přeje, abych vám napsala a poděkovala za váš dopis a za fotografii, kterou jste pečlivě přiložila. Její Veličenstvo si myslelo, že bylo od vás laskavé, že jste jí napsala. Královna byla potěšena, když viděla fotografii vaší dcery Jalayne v jejím nádherném oblečení,“ napsala dvorní dáma Mary Morrisonová.

Dopis dále pokračoval přáním krásných nadcházejících Vánoc a přiloženy byly také informace o královniných mazlíčcích, které mohla maminka malé Jalayne přečíst. Tento krásný dopis všechny nesmírně překvapil. Nikdo odpověď rozhodně nečekal. Maminka řekla, že si takové pozornosti budou navždy vážit. A teď po smrti královny Alžběty bude tento dopis pro rodinu ještě cennější.

Pejsky královna chovala už od dětství

Vše začalo u pejsků. Jalayne totiž naprosto miluje svá dvě štěňátka plemene corgi. A stejně tak i královna je milovala už od malička. Od roku 1945 měla panovnice více než 30 pejsků corgi a toto plemeno ji provázelo po celý život. V nedávné době dostala dva nové pejsky od syna Andrewa. Ti si však dlouho radosti po boku královny neužili. Po její smrti nejspíš péči o všechny čtyři královniny psy převezme právě její syn Andrew.

Zdroj: Newsner