Sourozenci doma přivítali svou novorozenou sestřičku. Video zachycuje slovy nepopsatelnou reakci

Fotografie: Freepik

Příchod miminka na svět je událost, na kterou se těší celá rodina. A tato je opravdu početná. Sedm dětí tu přivítalo sestřičku s obrovskou láskou.

Tato rodina má opravdu dětí jako smetí a ve videu se můžete přesvědčit, že mezi nimi panuje silná sourozenecká láska. S jakou něžností a nadšením přivítají svoji sestřičku, je opravdu dojemné. Je jich ale sedm a musí být velmi opatrní, aby jí neublížili. Nakonec se dostane úplně na všechny a malá Laura si na nedostatek pozornosti rozhodně nemůže stěžovat.

Maminka konečně otevře dveře

Jako klid před bouří vypadá začátek videa, kde se v předsíni usadilo sedm dětí. S očima plnýma očekávání hypnotizují vchodové dveře. Vědí, že každou chvíli se vrátí jejich rodiče z porodnice a přivezou s sebou jejich novou sestřičku. Starší děvčata se nadšeně usmívají, menší děti poskakují a je vidět, že se nemohou příchodu sestřičky dočkat.

Dveře se konečně otevřou a nejdříve pouští maminku. Jejich očekávaný poklad přináší tatínek. Malá Laura spokojeně spinká v autosedačce. Tatínek ji položí na zem a všechny děti kolem ní vytvoří kruh. Jsou velmi opatrné, nedělají velký hluk a konejšivě na ni mluví. Pak ji společnými silami začnou vysvobozovat ze zimního oblečení, ve kterém je zabalená.

Spící miminko putuje z náruče do náruče

Každý si chce sáhnout a panuje tu spolupráce. Po nějaké chvíli se jim podaří holčičku uvolnit ze sedačky a starší sestra ji v náručí odnáší do obývacího pokoje. Rozkošná holčička s hlavou plnou tmavých vlásků po celou dobu spokojeně spinká. Nehodlá se svými sourozenci nechat vytrhnout ze sladkého spánku. Celá rodina se usazuje na sedačce a tady si ji konečně může postupně každý pochovat.

Pod dohledem maminky pak holčička putuje z náruče do náruče. Všechny děti mají ve tváři téměř až posvátný výraz a je vidět, že přestože jsou ti nejstarší na příchod mladších sourozenců zvyklí, stále je to pro ně mimořádná událost. Je až neuvěřitelné, jak malou Lauru nevzbudí vůbec nic, když si ji mezi sebou předávají.

Na konci videa se dostane i na tu nejmladší sestřičku, která se také konečně může podívat na roztomilé miminko. Něžně ji hladí po tváři, dává jí opatrné pusinky a snaží se být potichu, aby ji nevzbudila. Všechna novorozená miminka jsou vítaná s láskou, málokterá si však mohou užívat pozornost od tolika nadšených sourozenců.

Zdroj: