Striktní přítel postavil svou nastávající před těžko pochopitelnou volbu. Buď na svatbě bude jeho bývalá přítelkyně nebo nedorazí on

Fotografie: Depositphotos

Někdy se stane, že lidé vychází se svými bývalýma partnery velmi dobře. Jenže ne vždy se to líbí těm současným. A rozhodně ne, když je chtějí zvát na svatbu.

Natalia přiznává, že nikdy nečekala, že se může se svým partnerem tolik pohádat, když se bude připravovat svatba. Na místě a datu se shodli víceméně ihned, i na barvě a na výzdobě. Myslela si, že Michal je láska jejího života, vše jim vždy skvěle klapalo – až do té doby, než řekl, že na jejich svatbu chce pozvat svou bývalou přítelkyni. Natalia si prvně myslela, že je to jen hloupý vtip.

Nikdy se ve vztahu necítila hůř

Všechno to začalo tím, že se spolu začali bavit o tom, koho na svatbu pozvou a koho nikoliv. Když Michal řekl, že by moc rád pozval svou bývalou lásku Aśku, Natalia si myslela, že je to jen vtip. Ale ukázalo se, že ne. On to totiž myslel úplně vážně. Říkal, že toho spolu zažili hodně a byla pro něj opravdu dost důležitá a nedokáže si představit, že by tam v ten den chyběla. Natalia měla pocit, jako by jí někdo vrazil obří facku.

Fotografie: Pexels

Hlavou jí prolétly tisíce myšlenek. Přišlo jí, jako by byla pro svého snoubence vzduch, že by mu bylo jedno, kdyby tam nebyla ona, hlavně že tam bude Aśka. Nikdy před tím se v žádném ze svých vztahů necítila hůř. Brečela bezmocí a Michal nechápal, o co vlastně jde. Natalia to nevydržela a utekla k rodičům domů.

Aśka se s Michalem rozešla

První věc, kterou po příchodu domů udělala, bylo to, že zavolala svému nejlepšímu kamarádovi. Ten byl stejně překvapený a rozhořčený jako ona. Řekl, že nevidí důvod k tomu brát své bývalé na svatbu. Doporučil Natalii, aby si dobře rozmyslela, jestli si chce Michala určitě vzít. Podle něj to totiž vypadalo, že Michal k Aśce stále něco cítí a i přes jejich rozchod se jí nechce úplně vzdát.

Fotografie: Pexels

Natalia moc dobře věděla, že to byla právě Aśka, kdo první přišel s rozchodem. Řekla Michalovi, že od života chce něco jiného a že se musí rozejít. Michal to přijal, i když to nesl velice těžce. A o několik týdnů později se seznámil s Natalií a začali budovat svůj vztah. Nebyl by pro ni problém to, kdyby si občas napsali nebo se viděli, ale nechápala, proč by měla být na jejich svatbě.

Dal jí ultimátum

Matka Natalie je Michalovým nápadem také velice šokována, ale rozhodla se, že do toho nebude zasahovat. Řekla, že si spolu musí promluvit a domluvit se sami, jsou přece dospělí. Bylo na ní ale vidět, že stoprocentně bude stát na straně Natalie. Samozřejmě že se o tom snažila s Michalem mluvit a vysvětlit mu, jak se cítí. Řekla mu, že není normální mít na své svatbě své bývalé partnery.

Fotografie: Pexels

Bylo to ale, jako by ji vůbec neposlouchal. Řekl, že když ona si zve, koho chce, tak on může také. A nakonec jí dal ultimátum. Buď bude Aśka na seznamu hostů, nebo na svatbu nepřijde on. Natalia teď vůbec neví, co si o tom má myslet. Je zmatená a má zlomené srdce. Ukázalo se, že bývalá přítelkyně je pro jejího partnera přednější než ona. Vůbec neví, co teď má dělat.

Zdroj: KobietaOnet