Nevěsta dostala všechny přítomné v kostele a vše si natočila na mobil. Manžel ronil slzy ještě hodinu po obřadu

Fotografie: Depositphotos

Nevěsta v doprovodu otce vchází do kostela. U oltáře přešlapuje nervózní ženich. Hudba začne hrát krásnou píseň a nevěsta zpoza zad vytáhne mikrofon.

Nevěsta připravila velké překvapení svému budoucímu muži. Když kráčela k oltáři, zpívala mu krásnou píseň „You Raise Me Up“. V půlce písně se přidává i její otec a svatebčané, včetně ženicha, si otírají slzy. Dojemný moment, na který se můžete podívat níže ve videu, však rozdělil diskutující na internetu.

Přidává se i otec nevěsty

Maria Holand Tosse a její ženich Ronny Eidviska se brali v kostele v Norsku. Maria je profesionální zpěvačka, a tak se toto překvapení přímo nabízelo. Rozhodla se, že svému nastávajícímu zazpívá píseň, než přijde k oltáři. A vybrala si známou píseň od Joshe Grobana, kterou přepracovalo mnoho interpretů, dokonce existují verze této písně i v češtině.

Dojemný kousek, o tom, jak ji partner pozvedá a dává jí sílu překonávat hory, nenechal suché jediné oko v kostele. V půlce písně pak přebírá mikrofon její otec a připojuje do písně vlastní text: „A teď je čas, dávám ti svou dceru, víš jak je to pro mě těžké, prosím, postarej se o ni.“ Nevěsta přebere mikrofon a zazpívá vlastní slova: „Vím, že bude, miluje mě víc než kdykoliv předtím – a teď je čas říct si konečně své ano.“

Dala si s tím práci, ale sklidila spíš kritiku

Nevěsta opět spustí refrén a tentokrát ji doprovází celý ženský sbor. Píseň graduje, ženich si utírá slzy a přichází se obejmout s tchánem. Pak si za doprovodu sboru přebere nevěstu a společně odcházejí k oltáři. Tady nevěsta ženichovi zazpívá poslední verš z refrénu a hudba se pomalu vytrácí do ticha. Nevěsta se usmívá a zamilovaně se dívá na svého budoucího muže.

Fotografie: Freepik

Celé překvapení muselo dát nevěstě hodně práce. Zapojil se totiž i početný ženský sbor a živá kapela s varhany, a tak museli číslo mnohokrát nacvičovat. Po zveřejnění na internetu se však video nesetkalo jen s pochvalnými komentáři. Našla se i řada kritiků, podle nichž nevěsta zpívá falešně a celé představení je na jejich vkus moc kýčovité. Navíc jim vadí i poloprázdný kostel, který kazí celkový dojem.

Jeden z komentujících uvedl, že kdyby toto udělal na své svatbě, jeho rodina by se potrhala smíchy. Jiní se však nevěsty zastali s poznamenáním, že to je jejich svatba, tak ať jim do toho nikdo nemluví. Jak na vás vystoupení nevěsty v kostele působí a zda opravdu stojí za tak velkou kritiku, můžete posoudit sami díky videu níže.

Zdroj: Fumara