Svět módy a nejčastější přešlapy

Svět módy je neúprosný a každá žena, která udělá ve svém outfitu chybu, je terčem posměchu. Ať již veřejného nebo skrytého ve formě pomluv za zády. V našem článku vám dámě několik tipů, kterým módním omylům byste se měly vyhnout.

V jednoduchosti je krása

Vyvarujte se toho, že ze sebe uděláte módní věšák. Mohlo by se totiž stát, že vás bude mít okolí za hastroše. Nejčastější chybou je velký počet jednotlivých kusů oblečení, které se stává nejenom nepřehledným, ale zejména se vzájemně tluče. Nemluvě o ekonomické stránce, kdy vás mnoho kusů oblečení stojí hodně peněz a přitom to není efektivní ani hodné obdivu.

Vykukující spodní prádlo – pozor na to

Mnoho žen si myslí, že vykukující spodní prádlo je sexy. Jenže z pohledu módy je rozhodně mimo mísu. Navíc se nejedná o nijak estetickou krásu. Nelze samozřejmě vyloučit, že někteří muži po vás budou mlsně koukat, ale celkově platí, že byste se podobným módním chybám měly vyhnout. A je zcela jedno, zda vám kouká ramínko od podprsenky nebo kousek kalhotek.

Dbejte na to, aby vše ladilo

K této radě to chce samozřejmě buď vkus, módního poradce nebo časopis, který vám dá dobré rady a tipy. Tak jako tak platí, že pokud se budou vaše oblečení a módní doplňky barevně, stylově nebo materiálově tlouct, neuspějete. Toto je zřejmě nejsložitější část dámského outfitu. Nezapomínejte také na líčení, které vaši image dokresluje!

Opálená a neopálená

Dalším častým problémem celkového vzhledu je nesouvislé opálení obličeje, krku a dalších odhalených částí ženského těla. Proto pokud se opalujete, hlídejte se, abyste neměla bílé proužky od plavek na ramenou nebo bílé kruhy okolo očí. K podobnému problému se můžete dopracovat i při použití opalovacích krémů, které nahrazují přirozené opálení. Je důležité je nanášet v souvislé a pravidelné vrstvě!

Fotografie publikována se svolením Stuart Miles Photography/FreeDigitalPhotos.net