Typy žen, které nejvíce děsí muže. Některé jsou pro ně doslova noční můrou

Fotografie: Depositphotos

Vzájemná přitažlivost může být pěkně zrádná. Své o tom ví celá řada mužů, kteří u svých partnerek objevili vlastnosti, které se staly příčinou rozchodu.

Některé ženy jsou pro muže vysněnými bytostmi. Jiné noční můrou. Překvapivě to není zas tak často o vzhledu, jako spíše o povaze a charakteru. Některé vlastnosti totiž spolehlivé většinu mužů odradí tak rychle, že nestačí utíkat. A zdaleka se nejedná jen o silné a nezávislé ženy vedle kterých si muži připadají méněcenní. Mužům vadí daleko víc vlastností a leckdy je odhalí až po nějaké době vztahu. Kterých vlastností se u žen nejvíc muži bojí, se dočtete v následujících odstavcích.

Vystresovaná zoufalka se sklony k žárlivosti

Když se muž někdy v pětatřiceti rozhodně konečně usadit a založit rodinu, obvykle má o své budoucí partnerce jasnou představu. Obvykle chce, aby byla vyrovnaná a nevyvolávala zbytečné spory. Muži jsou lovci od přírody a často si flirtováním dokazují, že ještě nepatří do starého železa. Na žárlivé scény partnerky, které vadil mlsný pohled na servírku v restauraci, jsou ale alergičtí. Rozhodně to neznamená tolerovat nevěru, ale spíš nekřičet a nebrečet. Pokud je potřeba, vše se dá obvykle řešit v klidu.

Fotografie: Freepik

Narcistka

S jarní květinou má tento výraz společného pramálo. Jedná se o ženu, která stále vyžaduje pozornost a prostředky si nevybírá. Vždy a všude mluví pouze o sobě a svých pocitech. Má falešný pocit, že je lepší, než všichni ostatní kolem ní a dává tento postoj najevo většinou dost nevybíravými prostředky.

Když si vzpomenete na pyšnou princeznu před tím, než dostala zpívající květinu, budete vědět, jak se taková narcistická žena chová. Ovšem v moderním světě je to ještě horší a muži od ní utíkají, jak kdyby byla nakažená morem.

Fotografie: Freepik

Ženy příliš posedlé obrazem v zrcadle

„Zrcadlo, zrcadlo, řekni, kdo je v zemi zdejší nejhezčí a nejkrásnější.,“ zní věta z jedné staré pohádky. Některé z žen se tímto způsobem chovají i dnes. Je jisté v pořádku, když o sebe a svůj vzhled žena pečuje. Všeho moc ale škodí. Muže děsí ženy, které nemyslí na nic jiného, než na to, jak vypadají.

Pokud žena stojí hodiny každý den před zrcadlem a nezajímá ji, co bude partner večeřet, ať se nediví, že každý chlap když se jejího pěkného těla naváží, tak hodně rychle uteče. Totéž ale platí i u opačného extrému.

Fotografie: Freepik

Chytrá jak rádio

Muži jsou zrození k tomu, že musí být vždy a ve všem nejlepší. Kdysi to byla otázka přežití. Žena, která má na vše hned logickou odpověď, je děsí. A platí to o to víc, když má zpravidla ta žena pravdu a ještě navíc pak prohodí okřídlenou větu: „Vidíš, já jsem ti to říkala.“ Zkrátka chlapi nesnáší, když někdo poukáže na jejich omyl. Mají rádi ženu, se kterou se dá o mnoha věcech mluvit, aniž by se v tématu ztrácela, ale vždycky se musí cítit o trochu chytřejší, než ona. Prozíravé ženy si proto občas zahrají na bezradnou. a za dobře provedený úkol svého muže pochválí.

Zdroj: Redakce