Zákaz pro všechny ženy: Věci, které na nich muži z hloubi duše upřímně nenávidí

Fotografie: Depositphotos

Většina mužů přestane mít o ženu zájem, když si všimne některé z těchto věcí. A že jich je docela hodně.

Ženy často mají tendenci být obzvláště kritické, pokud jde o sebemenší chybu někoho ze svých blízkých. Dokážou totiž odhalit jakoukoliv nedokonalost, ať už jde o make-up, oblečení nebo vlasy. Ale zajímalo vás někdy, čeho si muži na ženách všimnou a co na nich opravdu neradi vidí? Odpověď vás dost možná šokuje.

Vyčesané vlasy

Myslíte si, že když si na nějakou party uděláte vysoký cop a dáte do něj velké množství gelu, laku nebo nějakých ozdob, přitáhnete pozornost velkého množství mužů? To jste na omylu. Většina mužů totiž dává přednost hedvábně jemným vlasům. Nagelované vlasy jsou totiž většinou tvrdé a nevypadají moc dobře. Méně je někdy více.

Velké množství make-upu

Když se žena líčí, dává si opravdu záležet, aby vypadala, co nejlépe to jde. Chce zakrýt veškeré nedokonalosti, zvýraznit svoje přednosti a celkově chce vypadat opravdu skvěle. Jenže líčení by se mělo nanášet v tenkých vrstvách a mělo by vypadat co nejpřirozeněji. Tady také platí pravidlo, že čím méně, tím lépe.

Velké množství řasenky

Jistě, každá žena chce mít co nejdelší a nejobjemnější řasy, a tak se mnohdy stane, že použije velké množství řasenky. Ale víte, jak právě nadměrné množství řasenky vypadá? Jako pavoučí nožičky. Takový pohled opravdu není moc atraktivní. Pokud i tak chcete mít dlouhé řasy, raději si nalepte umělé. Vypadají mnohem lépe.

Fotografie: Pexels

Žluté zuby a zápach z úst

Na této věci se asi všichni shodneme. Ani žena nechce muže, který má žluté zuby a zapáchá mu z úst. Tyto problémy poměrně často pramení ze špatné hygieny. Možná budete muset omezit kávu, černý čaj nebo přestat kouřit. Každopádně zjistěte příčinu svého problému a odstraňte ho.

Tmavá rtěnka

Muži tak nějak celkově nemají rádi, když žena používá rtěnku. Ty výrazné se totiž vždy začnou lepit na zuby nebo na sklenici a to nevypadá moc pěkně. A především když muž dostane pusu a na tváři se mu objeví obtisk rtěnky, není mu to vůbec příjemné. Proto raději volte světlejší rtěnky nebo lesky na rty.

Zdroj: Aberdeennews