Vyberte si místo, kterého se nejvíce bojíte a odhalte své skryté vlastnosti

Fotografie: Freepik

Obavy nám někdy zabraňují být šťastnými. Než se jich zbavíte, je třeba pochopit, čeho se ve skutečnosti bojíte. Tento test vám pomůže vyrovnat se s vašimi obavami.

Chcete vědět, co vás v životě děsí nejvíce? Postavte se svému strachu prostřednictvím tohoto jednoduchého psychologického testu. Americký historik Joseph Campbell řekl, že jeskyně, do níž se bojíte vstoupit, obsahuje poklady, které hledáte. Jeho psychologická teorie je založená na skutečnosti, že pokud chcete zvítězit nad strachem, musíte být nejprve šťastní.

 

Fotografie: Unsplash / Edit

Vstup číslo 1

Pokud se bojíte vstoupit do ledové jeskyně, může to být proto, že hledáte emocionální teplo. Je pravděpodobné, že vás děsí pocit osamělosti, zklamání nebo neštěstí. Na druhou stranu víte, co chcete, a víte, co vás dělá šťastnými.

Vstup číslo 2

Pokud máte husí kůži z tunelu, symbolizuje to váš myšlenkový proces, který je zakalený a vyžaduje nějakou čistotu. Abyste mohli žít šťastně, musíte se zbavit zátěže ve svém životě.

Vstup číslo 3

Bojíte se vstoupit do budovy? Pak jste nejspíš velmi silná, analytická a inteligentní osoba. Vidíte život takový, jaký je, a žijete s vysokou hodnotou. To samé očekáváte také od ostatních.

Vchod číslo 4

Je pro vás tento obrázek noční můrou? Pak je pravděpodobné, že v sobě máte lásky na rozdávání. Jste loajální, odvážní a velkorysí. Chcete chránit ty, které zbožňujete, a dát jim vše, co kdy potřebují.

Vchod číslo 5

Bojíte se podívat do této studny? Pak je váš svět plný nudy. Bojíte se přiznat, že už dlouho stojíte na jednom místě bez pocitu pokroku. Pokud se někdy ocitnete v dusivé situaci, osvoboďte se.

Vchod číslo 6

Děsí vás tato králičí nora? Je to proto, že se bojíte toho, co byste tam mohli najít. Poklad, který hledáte, je smyslem života.

Vchod číslo 7

Nejvíce se bojíte tohoto čísla? Pak máte intenzivní strach. Listy na cestě jsou symbolem nové sezóny nebo nové fáze. Pokud vás tento vchod děsí, doslova se bojíte smrti a toho, co nastane po ní.

Vchod číslo 8

Pokud se bojíte těchto těžkých modrých dveří obklopených kameny, není to marné. Modrá barva dveří totiž symbolizuje barvu oblohy a moře. Bojíte se opuštění a věznění.

Zdroj: VeryWellMind