Výroky žen, které muži neradí slyší a mohou být příčinou rozchodu. Dávejte si pozor na to, co říkáte

Fotografie: Freepik

Níže uvedené výroky nepoškozují jen mužství Vašeho protějšku, ale mohou také Vážně ohrozit Váš vztah. Proto byste si měli dávat pozor, abyste něco takového nevypustili z úst.

Velmi ranit dokáží zejména tyto výroky:

  • nikdy jsem tě nemilovala
  • podvádíš mě
  • dělám všechno špatně

Ženy se nejvíce obávají toho, že muž udělá ve vztahu něco špatného. Muž se nejvíce bojí některých výroků, které by od ženy mohl slyšet. Níže uvedené výroky jsou velmi zrádné a mohly by narušit Váš vztah, proto byste se jim měli raději vyhnout obloukem. Jedná se o fráze, které muže velmi raní. Nechápe jejich význam a není schopný se vyrovnat se svými pocity, když slyší něco takového. Pokud jste emočně zasažena, hlídejte se. Ženy jsou schopné prohlásit takové věci, které dokáží velmi ublížit, pak je to mrzí, ale to už může být pozdě. Čas nevrátíte, chybu nenapravíte.

Fotografie: Freepik

Nikdy jsem Tě nemilovala

Tohle je výrok, který žena vypustí z úst, aniž by si stihla uvědomit, co říká. Vašeho partnera dokáže velmi zranit, pokud se to povede i Vám. Tato věta chodí do úst zejména při hádce, kdy ženě dochází argumenty. V takové situaci má žena potřebu toho druhého ranit slovem. Ano, to se Vám touto větou opravdu povede, ale opravdu to chcete? Teď možná ano, ale později budete litovat a zpátky už to nevrátíte. Co jste řekla, to jste řekla.

Podvádíš mě

Pokud existuje skutečný důvod, máte ho a jste si jistí, pak je to samozřejmě na místě. Pokud je to ale jen dohad, Váš pocit, nebo provokace, protože máte pocit, že se Váš partner mnohdy vymlouvá, není tato věta na místě.

Lidé obecně nemají rádi provokace, situace, ve kterých se cítí hrozně, i když vědí, že jsou čistí. A právě k takovému pocitu dovedete muže, pokud něco takového pronesete. Musí se pak ospravedlňovat z něčeho co neudělal, z něčeho, za co nemůže.

Fotografie: Freepik

Dělám všechno špatně

Tento výrok opět vychází z hádek. Může to být způsobeno tím, že jste prostě vyjetá ze svých kolejí, necítíte se dobře, máte špatnou náladu. Prostě u Vás něco není v pořádku. Muž za to ale nemůže. A pokud se neshodnete na jedné věci, neznamená to hned, že je špatně všechno, co uděláte.

Mnohdy žena uráží muže takovým způsobem, že si toho sama nevšimne, neuvědomí si to a pak z toho ústí další konflikty. To může velmi zkomplikovat Váš budoucí vztah. Je proto dobré se některým větám vyvarovat. A to jak pro Váš klid, tak i pro Váš vztah. Ušetříte si tak další vztahové hádky a konflikty, ale i Vaše špatné svědomí.