Poznejte opravdu zamilovaného muže. Těchto sedm znaků ho určitě prozradí

Fotografie: Depositphotos

Jak zaručeně poznat, že vás váš drahý miluje zcela oddaně a nadevšechno? Těchto 7 věcí dělá každý opravdu zamilovaný chlap.

Láska, postupné poznávání i společné budování vztahu jsou jedny z nejkrásnějších věcí na soužití dvou osob. Láskyplná vyznání i něžná a romantická gesta k tomu nepochybně patří také, a dokonce se říká, že jeden pro druhého by partneři i hory přenášeli. Není to však tak daleko od pravdy, a dokonce i tvrdé a neohrožené stvoření, jako je muž, dokáže těmto citům a něžnostem zcela podlehnout.

Naučte se v něm číst

Inu, mnoho mužů si sice nepotrpí na něžná slůvka, ale mluví za ně právě jejich činy. Opravdu zamilovaný chlap by pro svoji vyvolenou udělal téměř cokoliv. Podle nedávného průzkumu ale vznikl seznam 7 konkrétních věcí, které dělá téměř každý skutečně zamilovaný chlap. Pokud to tak má i ten váš, nemusíte o jeho lásce pochybovat. Oč se tedy jedná?

Fotografie: Freepik

1. Jste jeho prioritou

Pro každého skutečně zamilovaného chlapa se jeho vyvolená stává naprostým číslem jedna v seznamu priorit. Kamarádi, koníčky či jiné volnočasové aktivity jdou bokem. Zamilovaný muž hledá především způsoby, jak být s vámi a jak se vám co nejvíce věnovat. Občas se samozřejmě stává, že něco nevyjde nebo se některé věci jednoduše nedají odmítnout, nebojte se ale, že by se vám to nesnažil vynahradit.

Fotografie: Freepik

2. Respektuje vás i při neshodách

V každém zdravém vztahu občas dojde ke drobným neshodám či k menší výměně názorů. Je to zcela běžné a normální a nevyhne se tomu nejspíše žádný pár. I přes občasnou hádku vás ale respektuje. Muž, který vás opravdu miluje, svůj hněv totiž nikdy nepoužije proti vám. Nebude vás proto urážet ani shazovat vaše mínění.

3. Můžete se na něj obrátit s prosbou o radu

Nejspíše každý je občas v situaci, kdy si neví rady, nebo se jednoduše neumí rozhodnout, a něčí radu by tak skutečně ocenil. U muže, který vás miluje, ale máte jistotu, že se vám vždy bude snažit co nejlépe a nejupřímněji poradit, byť dané věci pramálo rozumí. Nevykašle se však na vás a raději se bude snažit vše pochopit, jen aby vám mohl pomoct a být pro vás oporou.

Fotografie: Freepik

4. Důvěřuje vám

Důvěra je ve vztahu klíčově důležitá a bez ní to jednoduše dříve či později nebude fungovat. U muže, který vás ale opravdu miluje, se toho nemusíte bát. Přestože i on má občas strach, že by o vás mohl přijít, ví, že vám může věřit. Nebude s vámi tedy manipulovat ani vás nebude vystavovat svým žárlivostním scénám. Neplatí to však pouze o nevěře, ale v celém vztahu. Ví, že se na vás může obrátit, a důvěřuje vám ve všech ohledech.

Fotografie: Freepik

5. Nechce vás změnit

Muž, který vás opravdu miluje takovou, jaká jste, se vás nikdy nebude pokoušet změnit. Chápe vaše postoje, vaše názory i to, jak jednáte, a respektuje to. Možná nesouhlasí úplně se vším, ale nikdy vás nebude chtít přetransformovat v něco, čím ve skutečnosti nejste. Pro něj jste totiž jedinečná a svá a takovou vás chce napořád. Pokud tedy například nemáte ráda nošení šatů, ale na rodinnou oslavu by se to skutečně hodilo, nebude vás nutit a nechá vás zářit i v obyčejných džínách.

6. Chce vám dělat radost

Když je člověk zamilovaný a svoji polovičku má upřímně rád, nepřestane hledat důvody, jak jí na rtech vykouzlit úsměv a v srdci radost. Takový muž se proto neustále snaží nacházet nejrůznější způsoby, jak vás potěšit. Nemusí se jednat o velké dárky nebo hodnotné předměty, mnohdy stačí připomenutí oblíbené písničky, dobrého vtipu nebo připravená snídaně.

Fotografie: Pexels

7. Snaží se o vyváženost

Muž, který vás miluje, ví, že v každém vztahu musí panovat vyváženost. Snaží se vám tedy dávat dostatek prostoru jak pro seberozvoj, tak pro rozvoj vašeho vztahu. Mluví s vámi, snaží se vám vyhovět a dbá na to, aby vám ve společném soužití bylo dobře. Chce být vždy spravedlivý a mít pro oba stejný metr. Jediné, co chce, je stejný pocit.

Zdroj: Redakce