Zábavný test prozradí hodně o vašem milostném životě. Stačí určit, co vás na obrázku trkne do očí jako první

Fotografie: CanvaPhotos

Jeden obrázek může říct tisíc slov. Jaká je vaše osobnost a váš milostný život? To vám prozradí tento jednoduchý test.

Optickým klamům se v psychologii přikládá velký význam. Tímto jednoduchým způsobem se totiž může odhalit to, co sídlí v našem podvědomí. Většinou se ostatním snažíme ukazovat naše lepší stránky. Podvědomí si ale takto nevybírá a na povrch se tak mohou dostat naše skutečné pocity, ambice i způsob myšlení. Podívejte se tedy na obrázek. Prvek z obrazu, který uvidíte jako první, o vás hodně vypovídá.

Postava jezdce

Pokud jste jako první viděli postavu jezdce na koni, nemáte to v partnerství úplně jednoduché. Neradi děláte ty stejné věci a nedokážete setrvat na jednom místě moc dlouho. To může být překážkou pro partnerské vztahy. Navíc totiž hledáte i skutečnou spřízněnou duši, prince na bílém koni, který k vám dokonale zapadne. V této kombinaci pro vás nebude jednoduché udržet si vztah s partnerem, jenž se vám nejeví jako dokonalý.

Starý muž

Značí vyzrálost a životní moudrost. Chápete, že každý má své chyby, a nelpíte na zbytečném detailu. V lásce je pro vás nepostradatelná úplná důvěra a podpora. Najdete-li si partnera, který docení váš partnerský vklad, pak jste tím nejvěrnějším a nejoddanějším partnerem. Dříví na vás však nikdo štípat nesmí. Pokud budete cítit od partnera nezájem a přehlížení, bez okolků se sbalíte a půjdete za svým štěstím jinam.

Dívka na břehu

Stejně jako dívka i vy procházíte romantickým odpočinkem. Zdá se, že jste již unaveni, zavíráte oči a snažíte se vyhnout věcem, které se kolem vás dějí. Ztratili jste veškerou naději, protož věci nedopadly tak, jak jste si představovali. Od partnera už nic neočekáváte. Pokusů jste podnikli mnoho a nikam to nevedlo. Stále věříte v lásku. Buď učiníte ještě jeden pokus o nápravu, nebo situaci přijmete, nebo půjdete hledat lásku někam jinam. Život je totiž krátký na zbytečné postávání.

Fotografie: Freepik

Tekoucí řeka

Tekoucí řeka ve starcových vlasech symbolizuje dobrodružství. A tak to máte i v milostném životě. Schází-li pověstná jiskra, nemá pro vás takový vztah cenu. Na partnera máte v tomto ohledu vysoké nároky, ale o nevšednost se snažíte i vy sami. Nuda ve vašem vztahu nepřipadá v úvahu. Umíte věci rychle naplánovat a partnera překvapit. Pokud stejnou energií vládne i váš partner, v pozitivním smyslu slova bude váš život jedna velká jízda. V tom horším případě si koledujete o italskou domácnost.

Zdroj: VeryWellMind