Zánět průdušek patří k nejčastějším onemocněním dýchací soustavy. Připravte si přírodní lék, který vás tohoto problému zbaví

Fotografie: Freepik

Antivirotikum, které zabrání bronchitidě a posiluje imunitní systém. Nebudete k němu potřebovat mnoho surovin. Ochrání vás před viry, recept pochází z archivů lidového léčitelství.

Přísady se musí nechat pár dní uležet

Všechny suroviny, které budete potřebovat, pochází od včel. Je to tedy lék vytvořený z přírody, a proto se nemusíte bát, že by vám uškodil (pokud nejste alergičtí).

Připravte si tyto přísady:

  • 2 kg organického medu
  • 500 g včelího pylu
  • 200 ml propolisu
Fotografie: Freepik

Příprava je jednoduchá. Stačí všechno přísady dobře a pečlivě promíchat. Pyl se musí nechat roztavit asi 2-3 dny. Pokud chcete, aby se rozpustil rychleji, občas směs promíchejte.

Poté si dávejte jednu lžičku třikrát denně. Směs pomáhá léčit bronchitidu, astma i kašel. Také pomůže od plicních nemocí. Pyl má skvělý účinek na zažívací orgány, žlázy s vnitřní sekrecí, má vliv také na práci srdce a mozku.

Přírodní lék na posílení imunity

Směs pomáhá také eliminovat únavu, příznivě působní na nervový i oběhový systém. Pomáhá odbourávat stres a deprese. Pokud máte problémy v sexuální oblasti, zvyšuje libido u obou pohlaví a zvyšuje také potenci u mužů.

Pozitivní působní na imunitní systém a proti infekcím. Zánět prostaty a vaječníků dokážete pomocí tohoto léku lépe odstranit. Pokud vás trápí vysoký krevní cukr, cirhóza nebo anémie, propolis společně s medem pomůže s těmito problémy.

Samotný propolis v kapkách pomáhá proti bolesti v krku, zubů. Poradí si se zánětem dásní, popáleninách nebo kožních onemocnění. Propolis je vhodné skladovat v lednici a mít ho tak vždy po ruce. Med si můžete přidávat do čaje, působí dobře i na suchou pokožku nebo rty.

Propolis může pomoci i dětem, především při noční pomočování, které s přibývajícím věkem není žádoucí. Navíc by dětem mohl chutnat, protože je přírodní.