Netradiční způsob boje proti křečovým žilám, když vám na ně nic jiného nezabírá

Fotografie: Freepik

Fakt, že olivový olej je blahodárný pro naše tělo a celkové zdraví, je známý již po staletí. Vyzkoušejte tento blahodárný produkt na problémy s křečovými žílami a neuvěříte úžasnému výsledku.

Trápí vás problémy s křečovými žilami? Pak vás možná překvapí, jak jednoduchá léčba tohoto problému může být. Vyzkoušejte následující tip pomocí olivového oleje a zatočte s problémy křečových žil co možná nejrychleji.

Fotografie: Freepik

Křečové žíly vám znepříjemní život

Pokud vás trápí křečové žíly už nějakou dobu, pak víte, jak taková nemoc může znepříjemnit každý den. Křečové žíly jsou velmi nevzhledné a mnoho žen se kvůli nim trápí dlouhá léta. Vedle estetického hlediska jsou křečové žíly také velmi bolestivé. Po delší době může dojít i k nepříjemným otokům nohou. To vše ale můžete zastavit díky jednoduché ingredienci.

To jednoduchou přísadou, která vám pomůže od křečových žil, je olivový olej. Tento olej jistě najdete jako běžnou surovinu, kterou používáte ve své kuchyni při vaření nebo jako zálivku k salátu. Využijte blahodárné účinky oleje lisovaného z oliv i pro své zdravotní problémy.

Na křečové žíly existuje mnoho krémů a léků. Pokud půjdete do lékárny, pak vám obsluha určitě doporučí několik variant, se kterými se můžete snažit zbavit svých křečových žil. Tyto produkty jsou většinou na bázi chemických přípravků a jejich pořizovací cena není zrovna nízká.

Proto doporučujeme vyzkoušet domácí a hlavně přírodní variantu léčby. Nejen, že se díky této variantě vyhnete chemickým přípravkům a vaše léčba bude založena čistě na přírodní bázi. Poděkuje vám také vaše peněženka, jelikož olivový olej můžete využít vedle vaření také právě k léčbě vašich zdravotních problémů.

Fotografie: Freepik

Olivový olej stimuluje krevní oběh

Vedle stimulace krevního oběhu vám olivový olej pomůže také se správnou funkcí kardiovaskulárního systému. Vyzkoušejte následující postup a uvidíte, že budete s toto přírodní léčbou spokojeni.

Smíchejte jednu čajovou lžičku jedlé sody, jednu lžičku soli a jednu lžičku vody. Tento peeling důkladně vmasírujte do pokožky nohou. Po peelingu si připravte olivový olej a ten ve velkém množství dlouze masírujte do nohou tak, aby byl olej vsáknutý do kůže a zůstalo hodně oleje i na povrchu kůže.

Tuto masáž provádějte nejlépe dvakrát denně. Po asi pěti týdnech budou změny k lepšímu již velmi znatelné a dokonce i vaše bolesti začnou ustupovat.

Zdroj: Medicalnewstoday