Zařizování domácnosti podle znamení zvěrokruhu. Každé znamení má jiné libůstky

Fotografie: Freepik

Co jste za znamení, určitě víte. Víte ale také, jak by měl být Váš interiér vybaven, abyste se v něm cítili co nejlépe a vyhovoval Vašim potřebám? Je velmi důležité, abyste se ve svém vlastní domě právě Vy cítili co nejlépe. Zkuste si vybavit dům právě podle znamení zvěrokruhu, uvidíte, jak skvěle se budete doma cítit.

Beran

Pro Berana je typická odvážnost a zábavnost. Jsou typem lidí, kteří jsou extrovertní a vyhledávají pozornost a činnosti. Beran je člověk, který vyzdobí svůj interiér odvážnými barvami s neobvyklými kombinacemi. Ideálně by se mělo jednat o dům s několika místnostmi a jedna by měla být vyhrazena pro aktivní činnosti, něco jako tělocvična nebo stěna na lezení. Prostě cokoli, co bude umožňovat proudění energie. Pokud není možnost celé místnosti, tak alespoň nějaký roh v místnosti. Pro Berana je typický aktivní život a mělo by tomu být přizpůsobené i jeho bydlení.

Fotografie: Freepik

Býk

Pro Býka jsou typická tato dvě slova: pohodlí a mír. Býk miluje stabilitu. Tomu by se mělo přizpůsobit i jeho bydlení. Potřebuje mít dům pohodlný. Měl by si proto koupit pohodlnou sedačku s konferenčním stolkem, u kterého může posedět s dobrou knihou v ruce a šálkem čaje či kávy na stolku. Barvy interiéru by měli být přirozené, blízké přírodě, tlumené a neutrální.

Blíženec

Pro Blížence je typická otevřenost. Jedná se o člověka vrtkavé povahy, která se může měnit z momentu na moment. Jediné, co jim zůstává pevně dané je družnost. Vyžadují otevřený svět, a právě takový by měl být i jejich dům. Ten by měl být zařízený tak, aby v něm bylo co nejvíce prostoru.

Fotografie: Freepik

Rak

Raka perfektně vystihují dvě slova: chuť a tradice. Jedná se o osobu, která je velmi fixovaná na svůj domov, pouze tam jsou schopné se úplně uvolnit a být naplno sami sebou. Jejich interiér by měl být zařízen v klasickém stylu. Zkuste se podívat po starožitném nábytku a dekoračních předmětech, které Vám poskytnou pohodlí. Stěny by měli být vymalované světlými pastelovými odstíny.

Lev

Člověk, který se narodí jako Lev je jasný a velkolepý. Jejich životním mottem je praktičnost a efektivnost. A to platí i pro jejich domácí prostředí. Proto u nich očekávejte světle vymalované stěny, odvážné kombinace, neobvyklé doplňky a zrcadla. Úplně ideální život má, pokud vlastní dům se zahradou a s bazénem.