Žena porodila dvojčata. Barva pleti novorozeňat ale překvapila i zkušené lékaře

Fotografie: Depositphotos

Některé životní příběhy jsou plné překvapení a podobně tomu bylo i u tohoto páru, který očekával příchod dvojčátek. Po porodu však nemohli uvěřit vlastním očím.

Je velice známé, že život je plný překvapení a nikdo nevidí do budoucnosti. Mnoho situací se však dá předvídat a také se na ně připravit. Tomuto mladému páru se však stalo něco, co nikdo neočekával, a byli velice překvapení tím, co spatřili na porodním sálu, když se jim narodila dvojčátka.

Žena si našla odlišného partnera

V dnešní době není nic neobvyklého, když si žena najde partnera, který má odlišnou barvu pleti. Žena jménem Alison si našla přítele Deana a hned na první pohled je jasné, že jsou mezi nimi velké rozdíly. Ona má zrzavé vlasy, modré oči a velice světlou pleť. On má tmavé oči, vlasy i pleť. Jednoho dne se však rozhodli pro vytvoření rodiny a po chvilce se dozvěděli, že je Alison těhotná, a navíc se mohou těšit na příchod dvojčátek.

Alison a Deana čekalo překvapení

Po uplynutí několika měsíců nastal očekávaný den, kdy Alison začala rodit a na svět přivedla dvě malé holčičky. Tato dvojčátka však byla na první pohled odlišná barvou pleti. První dceru pojmenovali Laura a ta měla zrzavé vlasy, světlou pleť a modré oči po mamince. Druhá dcera dostala jméno Hayleigh a zdědila rysy po tatínkovi. Měla tmavé vlasy, tmavou pleť a hnědé oči.

Děvčata neměla jednoduché dospívání

I přes to, že by si děti měly své dětství primárně užívat, u Lary a Hayleigh se to neobešlo bez otázek a nepříjemných komentářů v jejich dospívání. Většina lidí se ptala na ty samé a otázky a Laura a Hayleigh se s nimi vypořádaly statečně. Dívky si však přijdou i přes vzhledové rozdíly v mnoha ohledech podobné, a dokonce se svěřily, že v některých chvílích řeknou to samé nebo za sebe umí dokončovat věty.

Fotografie: Pexels

O několik let později přišlo další překvapení

Téměř po 7 letech se Alison a Dean rozhodli pro další potomky a když zjistili, že Alison je znovu těhotná, nemohli uvěřit, že čeká znovu dvojčata. Po celou dobu se tedy těšili na příchod dalších dvojčat, čehož se dočkali po několika měsících. Jakmile však Alison porodila dvě malé holčičky, odvezli její děti na jednotku intenzivní péči, protože měly problémy s dýcháním.

Alison ani Dean je tedy nestihli pořádně vidět, ale po nějaké době jim je zdravotnický personál přivezl zpět v pořádku a bez jakýchkoliv potíží. Jakmile je uviděli, byli opět v šoku. Jejich malá Leah a Miya měly opět odlišnou barvu pleti. Leah zdědila rysy po matce a Miya po otci. Lékaři jim řekli, že tento stav není výjimečný, ale nestává se příliš často. O narození dvojčat s odlišnou barvou pleti se brzy začalo psát na internetu a jejich příběh se stal virálním.

Zdroj: Newsner