Znamení zvěrokruhu, která dle astrologů čeká skvělý rok 2022. Patří mezi ně i to vaše?

Fotografie: Pixabay

Rok 2022 se ponese v duchu úspěchu, lásky i finanční prosperity. Obzvláště pro některá znamení zvěrokruhu si připraví spoustu příjemných věcí.

Všichni vyhlížíme lepší časy, každý nový měsíc nebo rok se nese ve znamení nové naděje, že by temné období posledních dvou let mohlo zcela ustoupit a kolo štěstí by se mohlo otočit naším směrem. Rok 2022 takový pozitivní vývoj slibuje, zvláště pro tři následující znamení zvěrokruhu. Podle astrologů bude příští rok pro Váhy, Býka a Vodnáře zvláště intenzivní a výnosný ve všech ohledech.

Váhy

Rok 2022 poskytne jedincům narozeným ve znamení Vah příležitost vyřešit si své vztahy. Cílem je dát nový impuls vašemu společenskému životu a obklopovat se lidmi, kteří si vaše přátelství a lásku zaslouží. Příští rok se bez výčitek vzdálíte lidem, kteří po vašem boku nemají žádné místo. Přesto všechno ale bude láska vaší největší prioritou, setkáte se s protějškem, který bude rozumět vašemu temperamentu a bude na stejné intelektuální úrovni.

Fotografie: Pixabay

Kromě toho budete obdařeni velkou dávkou energie, jež vám umožní soustředit se na své cíle a také navýšit své finanční zisky. Rok 2022 bude velice pozitivním rokem, protože se vám podaří překonat dosavadní obtíže. Prokážete, jak diplomatičtí umíte být, abyste se vypořádali z jakýmikoli komplikacemi, jež vás poslední dobou provázely. Stručně řečeno, máte se na co těšit.

Býk

U Býků bude rok 2022 představovat synonymum finančního zisku a prosperity. Veškeré projekty, které se zrodí ve vaší hlavě, budou korunovány úspěchem. Měsíce leden a únor budou mít zvláštní vliv na vaše vztahy, a to jakékoli, ať už se jedná o vaše soukromí, kariéru nebo společenský život. Nevyhne se vám ani romantika, v dubnu se začnou formovat vaše romantické pocity vůči vašemu partnerovi nebo partnerce. Nebude chybět ani dávka smyslnosti a vášně.

Fotografie: Pixabay

Také vše, na čem jste začali pracovat už v letošním roce a nestačili dokončit, úspěšně dovedete ke svému cíli v příštím roce. Během tohoto prosperujícího období se nebudete muset nijak strachovat o peníze. Budete finančně nezávislí, budete na sebe hrdí za to, co jste dokázali, aniž byste byli závislí na ostatních. Veškeré úspěchy, které budete moci slavit, si zasloužíte, vše totiž získáte tvrdou prací a vlastní pílí.

Vodnář

Čeká vás skvělý rok. Konečně začnete být zdravě sebevědomými a budete úspěšní bez ohledu na překážky, které se vám postaví do cesty. Budete se cítit optimisticky a především ambiciózně. Vše, na čem jste pracovali, dosáhne úspěšného konce, vaše schopnosti budou konečně uznány a vy budete vědět, jak využít svého talentu a získané moci.

Fotografie: Pixabay

Jste dobrodružná povaha, jakmile se vám daří, míříte vysoko. Ovšem nikdy nezapomínáte na svou intuici, silnou stránku, která vás ještě nikdy nezklamala. Jisté je, že zbohatnete v mnoha ohledech. Úspěch, peníze i láska budou viset ve vzduchu, zvláště od druhé poloviny roku, kdy navážete romantický vztah, který se zhmotní v trvalé spojení.

Zdroj: YourTango