Znamení zvěrokruhu, kterým se za žádnou cenu nevyplácí oponovat. Jejich pomstychtivost nezná mezí

Fotografie: Freepik

Každý z nás má v okolí někoho, s kým si to nechce rozházet. Ovšem lidé určitých znamení jsou ještě pomstychtivější než jiní.

Různé křivdy, ústrky a urážky bohužel do našeho života patří. Ovšem zatímco někteří se nad vše dokážou přenést s graciézním nadhledem, jiní lidé takovou schopnost nemají. A leckdy za to může znamení, ve kterém se narodili. Podívejte se, jestli v okolí nemáte někoho takového, komu by bylo dobré jít pro příště z cesty. Štír nebo třeba Býk si totiž křivdy pamatují i dlouhá léta a neváhají se vám za ně pomstít. A to opravdu nehezky.

Blíženci mají největší sklon k přetvářce

Rádi byste se jim omluvili, dokonce máte starost o to, zda jste jim svým chováním neublížili, ale oni se navenek tváří přívětivě a upřímně. O to více je však křivdy (i ty domnělé) užírají zevnitř. Pouhá omluva nestačí, mnohem raději dávají přednost pomstě. Sníží se klidně ke lžím nebo pomluvám, jen aby vás v očích okolí ponížili a znemožnili. A leckdy nedokážou odpustit vůbec.

Fotografie: Pixabay

Panna má ráda ideály, nic jiného si nepřipouští

Jde o nejsoběstačnější znamení ze všech. Ráda si svůj život linkuje podle svých pravidel a i drobné vybočení ji dokáže rozzuřit k nepříčetnosti. A pokud si dovolíte Pannu kritizovat nebo dokonce zpochybňovat její vynaložené úsilí, se zlou se potážete. Tito lidé navíc umí své plány na pomstu spřádat velmi úspěšně a uspějí v 99 procentech případů. Nespoléhejte tedy na to, že jejich hledáčku uniknete, je to téměř nemožné.

Štíry naštve i maličkost a odpouští jen neradi

Všeobecně jsou lidé v tomto znamení velmi problematickými osobnostmi. Jsou narcističtí a soustředí se jen na sebe. Není tedy divu, že každou urážku nebo i pouhé nepochopení berou jako osobní útok. Vše si pamatují a pomstí se v tom nejneočekávanějším okamžiku, zatímco vy máte za to, že všechno zlé už bylo dávno zapomenuto. Štíři jsou králové zdrcující pomsty, tak na to myslete, než jim něco provedete.

Fotografie: Pixabay

Býk se umí mstít opravdu krutě

Lidé narození ve znamení Býka bývají vášniví a energičtí, ale také velmi žárliví. A jakmile je něco urazí, doslova se zacyklí a v tomto stavu vydrží bez nadsázky i celé týdny nebo dokonce roky. Navíc to zvenčí nedávají příliš najevo a o to drtivější a nečekanější jejich pomsta je. Život s Býkem proto rozhodně není žádná procházka růžovou zahradou.

Lvi jsou hrdí a mstí se okamžitě

Oproti Býkům nejsou Lvi tak přemýšliví, to však jejich odhodlanost k pomstě nijak nesnižuje. Aby dokázali opět získat ztracené sebevědomí a hrdost, nevidí jiné východisko, než okamžité usměrnění každého, kdo jim něco provedl. Jen málokdy své činy plánují, jednají spíše z okamžitého popudu. Ale jakmile se pomstí, vrátí se jim do života onen příslovečný klid a stanou se z nich zase skvělí parťáci nebo partneři.

Zdroj: Redakce