Znamení zvěrokruhu, která nejsou schopna podvádět. Patříte mezi ně?

Fotografie: Freepik

Každé znamení zvěrokruhu má své kladné a záporné vlastnosti. Zjistěte, která znamení jsou nejvíce oddaná a loajální.

Znamení, ve kterém se narodíme, nám dávají do vínku určité charakterové vlastnosti. Není divu, že si mnohdy lépe rozumíme s lidmi, kteří se narodili ve stejném znamení, jako my. A naopak, s některými jinými si zkrátka vůbec nerozumíme. Existují čtyři znamení, která nejsou schopná podvádět a zachrání vaše srdce před bolestí a zradou.

Býk ani panna nedokážou podvádět

Býk (20. dubna – 20. května) je praktický, tudíž mu myšlenka na nevěru nedává vůbec žádný smysl. Ví, že to nikdy nemůže skončit dobře. Býk je nejspolehlivější ze všech znamení zvěrokruhu. Navíc je to pravděpodobně ten nejhorší lhář na planetě. Tudíž není žádná šance, že byste se o případné milostné aféře nedozvěděli.

Podobně je na tom panna (23. srpna – 22. září), která má velké srdce a podvádění je v rozporu s její povahou. Je laskavá a praktická. Podvádění vyžaduje hodně úsilí, tak proč ztrácet čas na někoho jiného? Panna navíc nepotřebuje tajemství. Navíc zná hořkost nevěry a nechce ranit svého partnera. Je to analytička, která bude vždy mluvit o tom, co cítí. Navíc bývá velmi sebekritická.

Věrné jsou také váhy a ryby

Váhy (23. září – 22. října) rádi udržují mír a nenávidí nespravedlnost vůči ostatním. Tudíž podvádění je v rozporu se vším, čemu věří. Jsou něžní a laskaví a rádi dávají přednost potřebám jiných lidí. Tak proč by se měli snažit ublížit svým blízkým? Podvádění je to poslední, co váhy trápí. Chtějí zkrátka spravedlnost pro každého.

Fotografie: Freepik

Ryby (19. února – 20. března) jsou beznadějní romantici. Jsou upřímní, obětaví a udělají cokoli, aby udělali svému partnerovi radost. Podvádění odporuje jejich povaze, protože se zajímají o udržení citově stabilního vztahu. Proč by riskovali svůj vztah, na kterém tak tvrdě pracovali, aby měli sex s někým cizím? Ne, to opravdu nemají zapotřebí.