Co vám přinese blížící se jaro podle vašeho znamení zvěrokruhu

Fotografie: Depositphotos

Znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme narozeni, nás provází a ovlivňuje celý život. Zjistěte, na co se díky němu můžete těšit během přicházejícího jara a na co si naopak dát pozor.

Kterému znamení zvěrokruhu přinese blížící se jaro lásku? Čeká na Vás zamilované období jara nebo naopak čtvrtletí plné hádek? Seznámíte se s novou láskou, nebo bude lepší zaměřit se na práci? Přeroste Váš kamarádský vztah v něco víc, nebo Vás naopak čeká rozchod? Co si pro Vás dle Vašeho znamení horoskopu hvězdy připravily se dozvíte v následujícím článku.

Idylické partnerství nebo romantické dobrodružství

Berana na jaře čeká idylka v partnerském soužití. Bude se cítit zamilovaný a milovaný. Může očekávat zvýšený zájem ze strany opačného pohlaví. Jaro se pro něj jeví jako ideální období pro romantické činy. Býk by se měl zaměřit na své přátele, není vyloučeno, že se z kamarádského vztahu vytvoří vážnější známost. Jaro se pro něj jeví jako vhodné ke sňatku nebo společnému bydlení. Blíženci by měli zpozornět v práci, zájem o ně může projevit někdo z vedení firmy.

Fotografie: Unsplash

Raci by se neměli bránit cestování. Mají velkou šanci na nalezení ideálního partnera. Pokud již jsou v dlouhodobém vztahu, měli by zpozornět a nepodlehnout pokušení, které se na ně chystá. Lev se může těšit na měsíce plné vášně a romantiky. Čeká je opravdu dobrodružné léto. Naopak Panny si moc romantiky neužijí, budou více bádat a přemýšlet o smyslu jejich současného soužití s partnerem.

Hledání ideálního partnera i zkrášlování domova

Pokud jsou Váhy osamělé, je ideální čas začít hledat. Hvězdy jsou přímo nakloněny tomu, ab se Váhy seznámily se svým ideálním partnerem. Pokud jsou Váhy ve vztahu, období jara přímo přeje harmonii. Štíři se nechají naprosto pohltit romantikou, kterou jaro přináší. Jejich vztah nabere na vážnosti a posune se do dalšího stádia. Na Střelce čeká letní flirt.

Fotografie: Unsplash

Kozoroha čeká zlepšování a zkrášlování domova se svým protějškem. Na pozoru by se ovšem měl mít ohledně pracovních povinností. Hrozí, že kvůli zahlcení prací bude mít problémy s partnerem. Vodnáře čeká nové seznámení, je pro něj vhodné zdržovat se co nejméně doma a naopak vyrazit za společností.

Čeká je zajímavé dobrodružství a bát by se neměli seznámení s protějškem z jiného státu. Ryby si užijí dosyta zvýšené pozornosti opačného pohlaví. Vztah, který se Vám zprvu jevil jen jako románek, bude pro Vás naopak tím osudovým.