Andělská znamení: Jak poznat spojení anděla s člověkem v momentě, kdy chce předat důležitou zprávu

Fotografie: Depositphotos

Existují jisté věci mezi nebem a zemí. Zamyslete se, jestli se vám někdy nestávají tyto věci. Jsou to totiž znamení, kterými vám anděl dává najevo svou přítomnost.

Slovo anděl pochází z řeckého „anglos“, což znamená posel. Tedy někdo, kdo něco oznamuje a sděluje. A mohou to být velmi osobní vzkazy, které jsou určeny jen a jen pro vás. Často se objevují ve vypjatých situacích, kdy potřebujete trochu povzbuzení a podpory. Většina lidí však tyto drobnosti přehlíží, mává nad nimi rukou a označuje je za pouhou náhodu.

Andělé nám pomáhají v těžkých chvílích

Jsou to bytosti plné lásky a světla, které lidem pomáhají projít úskalími života nebo je upozorňují na hrozící nebezpečí. Způsobů, jak na sebe poutají pozornost a snaží se komunikovat, je mnoho. Pokud si začnete všímat těchto znamení, můžete pak andělskou podporu přeměnit na svou výhodu, z níž budete v životě těžit. Často nemůžeme dohlédnout všech konců a andělská rada v zapeklité situaci může přijít opravdu vhod.

Opakující se situace, čísla a symboly

Chvíle, kdy byste měli zpozornět, jsou ty, kdy se vám něco děje opakovaně. Můžete začít nacházet bílá peříčka nebo drobné mince na nezvyklých místech. Všimnete si stejného čísla v různých situacích, na hodinách, na účtence nebo v televizi. Začnete se pravidelně budit v noci a budík ukáže vždy stejný čas. Můžete to považovat za náhodu, ale spíše byste měli zpozornět. Anděl pro vás může mít důležitou zprávu.

Fotografie: Freepik

Tělesné projevy a změny teploty

Blízkou přítomnost anděla můžete pociťovat v podobě náhlé změny teploty. Může to být náhlý chlad, kdy vám naskočí husí kůže, nebo naopak kolem sebe pocítíte teplé zářící světlo. Můžete mít mravenčení po celém těle, tlak v hlavě nebo tlak vzadu na krku. Zvonění v uších je také způsob, jakým se s vámi snaží anděl komunikovat. V levém uchu přichází zprávy z minulosti, v pravém uchu pak ty, které mají přesah do vaší budoucnosti.

Úchvatná znamení na obloze

Duha, která se objeví po dešti, je nádherná. Pokud však zpozorujete duhu, jež vznikla, přestože nepršelo, pak je to znamení od anděla, který vás ujišťuje, že nejste sami – on je stále poblíž. Vytvarovat mrak a seslat vám tak zprávu je častý způsob, jakým andělé komunikují. Jsou to převážně postavy andělů, mraky ve tvaru srdce, květin nebo jiné krásné symboly, z nichž vyčtete „Miluji tě“.

Přímé zprávy z médií

Andělé zvládnou komunikovat i přes moderní média. Většinou vám tak posílají odpověď na vaši otázku. Třeba když přeladíte stanici a zachytíte píseň, která se týká tématu, jež řešíte. Mohou to být vzkazy na billboardech, kdy vás překvapí, jak jsou pro vaši situaci trefné. Nepokoušejte se je zahnat, možná jste právě dostali odpověď, kterou cestou se vydat.

Věřte intuici, která se nemýlí

Naše intuice je anténa, která dokáže tyto zprávy přijímat. Naše mysl se jim však často postaví do cesty a hledá racionální vysvětlení. Zpozorněte vždy, když vám bude něco připadat jako zvláštní náhoda, a nepouštějte k ní hned mysl, jež operuje v omezených mantinelech. Pozorujte chvíli bez hodnocení, co se kolem vás děje. Posílíte tak vlastní intuici, které se vyplatí věřit. Může vás tak ochránit před špatným rozhodnutím, a dokonce i neštěstím.

Zdroj: Lovethispic