Astrologové tvrdí, že existují určitá znamení zvěrokruhu, mezi kterými jsou nejsilnější vztahová spojení

Fotografie: Freepik

Některá znamení se k sobě vysloveně hodí a doplňují se a jiná nikoli. Stejně je to samozřejmě s živly, které je doprovází na jejich cestě.

Pokud jste narození ve zemitém znamení, tak si pravděpodobně budete dobře rozumět s těmi, kdo se narodil ve vodním znamením. Ohnivá znamení zase tvoří vhodné páry s těmi, kteří se narodili ve znamení, které spadá do vzdušných. Pochopitelně mohou být výjimky, zpravidla je to však právě takto. Navíc některá znamení zvěrokruhu se k sobě hodí více než jiná.

K Beranovi se hodí Štír

Ohnivý milostný vztah mezi s sebou mívají přívrženci těchto znamení. Oba jsou pod vládou Marsu a vášeň je pro ně v životě velmi důležitá. Čekají je tedy velice aktivní postelové hrátky. Bohužel oheň se často přenáší také do komunikace, která je opravdu plamenná. Tito dva se od sebe těžko oddělují. Pokud se to však stane, Beran si okamžitě najde náhradu jako útěchu.

Váhy jsou vhodné k Rybám

V případě, že se potkají zasněné Ryby a idealistické Váhy, začne román jako z červené knihovny. Oba totiž chtějí společně uniknout z reality všedních dní. Jedině tak totiž odloží problémy, které jsou mezi nimi. Oba se snaží udělat radost tomu druhému sentimentálními gesty, které mají rádi.

Fotografie: Pixabay

Lvům je dobře s Býky

Plný a vroucí citový vztah vzniká mezi Lvi a Býky. Takový pár na veřejnosti všechny dráždí, protože tito dva své city k sobě nezahalují. Lev chce pozornost a uznání, Býk chce pohodlí. Pokud mezi nimi vznikne problém, ani jeden nechce přijmout, že je kvůli němu. Oba jsou tvrdohlaví a chtějí dělat věci přesně tak, jak se líbí jim.

Fotografie: Freepik

Střelec si rozumí s Pannou

Tato dvě znamení se navzájem kompenzují, zároveň však jeden druhého dokážou pobláznit. Střelec má volnou povahu a miluje seznamování s novými lidmi. Také rád objevuje nová místa a věci. Panna je naopak zdrženlivá a většinou každého, koho potká nejprve analyzuje. Nedělá to však spontánně.

Kozoroh patří k Vodnářům

Obě tyto znamení pociťují nadvládu Saturna. Může mezi nimi tedy vzniknout silné pouto. Kozoroh ctí tradice a také pravidla. Stejný postoj k pravidlům a tradicím pak očekává od ostatních. Vodnář je naopak vzpurný. Omezení se neustále snaží překonat, nemá je rád.

Fotografie: Freepik

Rak a Blíženci jsou skvělý pár

Raci jsou poměrně náchylní ke změnám nálad. Během velice krátké doby mohou upadnout z euforického štěstí do depresivní nálady. Blíženec je na druhou stranu bezstarostný. Při sebemenší výzvě se však tato vlastnost změní. Jejich vztah je těžké rozvinout, protože jsou nerozpoznatelní. Navíc ani Rak ani Blíženec nedokáže vyjadřovat emoce.

Vodnář se hodí ke Štírovi

Nepříjemná témata a zakázané ovoce. To je to, co rádi rozebírají Vodnáři i Štíři. Hovořit o tom dokážou společně dlouhé hodiny. Oba jsou přitom neústupní, když přijde problém. Vodnáři mohou být navíc arogantní, Štír naopak nemá rád, pokud s ním někdo mluví blahosklonně.

Zdroj: YourTango